Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu
Abone ol
Sağlık Bakanlığı, corona virüsü son dakika vaka sayısı ve vefat eden sayısı merak ediliyor. Türkiye'de güncel Koronavirüs vaka ve vefat rakamları her gün açıklanıyor. En son Türkiye corona virüs tablosunu vatandaşlar araştırıyor. Peki Corona virüsü son dakika vaka sayısı kaç oldu? 2

 Sağlık Bakanlığı resmi internet sitesinde corona virüse dair son rakamları yayınlıyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ise Twitter hesabından güncel tabloyu yayınlıyor. 

Sağlık Bakanlığı Covid-19 sitesinden yer alan sayıları sizler için düzenledik.

İşte Güncel Koronavirüs tabloları

TÜRKİYE KORONAVİRÜS TABLOSU
TarihToplam Test SayısıToplam Hasta SayısıToplam Vefat SayısıAğır Hasta SayısıToplam İyileşen Hasta SayısıBugünkü Hasta SayısıBugünkü Test SayısıBugünkü Vefat SayısıBugünkü İyileşen Sayısı
27.Eki.2013.478.452366.2089.9501.827317.5192.209127.651761.511
26.Eki.2013.350.801363.9999.8741.780316.0082.198132.913751.618
25.Eki.2013.217.888361.8019.7991.744314.3902.017112.215721.297
24.Eki.2013.105.673359.7849.7271.699313.0932.091113.427691.573
23.Eki.2012.992.246357.6939.6581.648311.5202.165115.979741.493
22.Eki.2012.876.267355.5289.5841.599310.0272.102117.198711.581
21.Eki.2012.759.069353.4269.5131.504308.4462.013117.943681.507
20.Eki.2012.641.126351.4139.4451.545306.9391.894116.565741.512
19.Eki.2012.524.561349.5199.3711.447305.4272026116.249751.424
18.Eki.2012.408.312347.4939.2961.427304.0031.815101.403721.504
17.Eki.2012.306.909345.6789.2241.428302.4991.723112.131711.401
16.Eki.2012.194.778343.9559.1531.445301.0981.812117.005731.419
15.Eki.2012.077.773342.1439.0801.408299.6791.693116.103661.311
14.Eki.2011.961.670340.4509.0141.418298.3681.671115.328571.396
13.Eki.2011.846.342338.7798.9571.416296.9721.632114.992621.314
12.Eki.2011.731.350337.1478.8951.417295.6581.614115.605581.301
11.Eki.2011.615.745335.5338.8371.411294.3571.502109.301591.212
10.Eki.2011.506.444334.0318.7781.414293.1451.649113.102561.391
9.Eki.2011.393.342332.3828.7221.398291.7541.629115.295551.402
8.Eki.2011.278.047330.7538.6671.403290.3521.615117.101581.398
7.Eki.2011.160.946329.1388.6091.411288.9541.581116.608561.355
6.Eki.2011.044.338327.5578.5531.414287.5991.511112.421551.229
5.Eki.2010.931.917326.0468.4981.412286.3701.603115.632571.320
4.Eki.2010.816.285324.4438.4411.475285.0501.429104.402571.182
3.Eki.2010.711.883323.0148.3841.470283.8681.502103.219591.211
2.Eki.2010.608.664321.5128.3251.455282.6571.442114.857631.506
1.Eki.2010.493.807320.0708.2621.507281.1511.407113.546671.402
30.Eyl.2010.380.261318.6638.1951.516279.7491.391112.098651.245
29.Eyl.2010.268.163317.2728.1301.583278.5041.427114.940681.452
28.Eyl.2010.153.223315.8458.0621.596277.0521.412115.523651.422
27.Eyl.2010.037.700314.4337.9971.583275.6301.467101.119681.116
26.Eyl.209.936.581312.9667.9291.615274.5141.511102.009711.232
25.Eyl.209.834.572311.4557.8581.601273.2821.665112.885731.318
24.Eyl.209.721.687309.7907.7851.573271.9641.721113.317741.241
23.Eyl.209.608.370308.0697.7111.561270.7231.767112.102721.027
22.Eyl.209.496.268306.3027.6391.522269.6961.692114.311651.261
21.Eyl.209.381.957304.6107.5741.491268.4351.743112.942681.202
20.Eyl.209.269.015302.8677.5061.456267.2331.51995.321611.116
19.Eyl.209.173.694301.3487.4451.432266.1171.53897.416681.312
18.Eyl.209.076.278299.8107.3771.402264.8051.771111.113621.060
17.Eyl.208.965.165298.0397.3151.372263.7451.648109.985661.143
16.Eyl.208.855.180296.3917.2491.351262.6021.771112.645631.342
15.Eyl.208.742.535294.6207.1861.327261.2601.742110.412671.202
14.Eyl.208.632.123292.8787.1191.301260.0581.716112.563631.225
13.Eyl.208.519.560291.1627.0561.267258.8331.52796.097571.102
12.Eyl.208.423.463289.6356.9991.241257.7311.50998.326481.207
11.Eyl.208.325.137288.1266.9511.223256.5241.671112.213561.117
10.Eyl.208.212.924286.4556.8951.209255.4071.512107.702581.219
9.Eyl.208.105.222284.9436.8371.181254.1881.673111.19355943
8.Eyl.207.994.029283.2706.7821.159253.2451.761110.565521.093
7.Eyl.207.883.464281.5096.7301.118252.1521.703103.925571.047
6.Eyl.207.779.539279.8066.6731.102251.1051.57896.842531.013
5.Eyl.207.682.697278.2286.6201.091250.0921.67399.49756984
4.Eyl.207.583.200276.5556.5641.076249.1081.612117.113531.021
3.Eyl.207.466.087274.9436.5111.041248.0871.642110.225491.211
2.Eyl.207.355.862273.3016.4621.017246.8761.596107.92745947
1.Eyl.207.247.935271.7056.417991245.9291.572109.443471.003
31.Ağu.207.138.492270.1336.370961244.9261.587110.102441.087
30.Ağu.207.028.390268.5466.326945243.8391.48291.302421.027
29.Ağu.206.937.088267.0646.284917242.8121.549101.414391.003
28.Ağu.206.835.674265.5156.245896241.8091.517107.814361.017
27.Ağu.206.727.860263.9986.209862240.7921.491106.11126995
26.Ağu.206.621.749262.5076.183841239.7971.313100.109201.002
25.Ağu.206.521.640261.1946.163811238.7951.50298.23124887
24.Ağu.206.423.409259.6926.139796237.9081.44395.94318743
23.Ağu.206.327.466258.2496.121783237.1651.21780.30219795
22.Ağu.206.247.164257.0326.102762236.3701.30993.00722801
21.Ağu.206.154.157255.7236.080749235.5691.20392.22722772
20.Ağu.206.061.930254.5206.058735234.7971.41292.30119882
19.Ağu.205.969.629253.1086.039719233.9151.30387.223231.002
18.Ağu.205.882.406251.8056.016703232.9131.26382.31820942
17.Ağu.205.800.088250.5425.996686231.9711.23374.846221.002
16.Ağu.205.725.242249.3095.974679230.9691.19265.95619997
15.Ağu.205.659.286248.1175.955668229.9721.25667.21421992
14.Ağu.205.592.072246.8615.934656228.9801.22670.19222923
13.Ağu.205.521.880245.6355.912647228.0571.24366.89221968
12.Ağu.205.454.988244.3925.891632227.0891.21267.23718934
11.Ağu.205.387.751243.1805.873617226.1551.18361.716151.185
10.Ağu.205.326.035241.9975.858603224.9701.19362.219141.211
9.Ağu.205.263.816240.8045.844596223.7591.18261.446151.103
8.Ağu.205.202.370239.6225.829587222.6561.17263.842161.082
7.Ağu.205.138.528238.4505.813586221.5741.18556.726151.028
6.Ağu.205.081.802237.2655.798580220.5461.15354.494141.040
5.Ağu.205.027.308236.1125.784582219.5061.17853.842191.015
4.Ağu.204.973.466234.9345.765583218.4911.08346.24918994
3.Ağu.204.927.217233.8515.747580217.49799541.301191.003
2.Ağu.204.885.916232.8565.728582216.49498740.24718978
1.Ağu.204.845.669231.8695.710586215.51699644.84619981
31.Tem.204.800.823230.8735.691582214.53598246.49217996
30.Tem.204.754.331229.8915.674561213.53996743.23615982
29.Tem.204.711.095228.9245.659542212.55794245.71214996
28.Tem.204.665.383227.9825.645 211.56196347.412151.092
27.Tem.204.617.971227.0195.630 210.46991945.28317982
26.Tem.204.572.688226.1005.613 209.48792740.016171.010
25.Tem.204.532.672225.1735.596 208.47792143.312161.103
24.Tem.204.489.360224.2525.580 207.37493742.986171.009
23.Tem.204.446.374223.3155.563 206.36591343.343181.151
22.Tem.204.403.031222.4025.545 205.21490243.404191.203
21.Tem.204.359.627221.5005.526 204.01192842.846181.009
20.Tem.204.316.781220.5725.508 203.00293143.40417992
19.Tem.204.273.377219.6415.491 202.01092441.31016997
18.Tem.204.232.067218.7175.475 201.01391840.943171.179
17.Tem.204.191.124217.7995.458 199.83492641.215181.014
16.Tem.204.149.909216.8735.440 198.82093342.411211.087
15.Tem.204.107.498215.9405.419 197.73394742.320171.013
14.Tem.204.065.178214.9935.402 196.72099243.231201.049
13.Tem.204.021.947214.0015.382 195.6711.00846.492191.156
12.Tem.203.975.455212.9935.363 194.5151.01245.232191.298
11.Tem.203.930.223211.9815.344 193.2171.01648.813211.334
10.Tem.203.881.410210.9655.323 191.8831.00348.787231.493
9.Tem.203.832.623209.9625.300 190.3901.02450.103182.879
8.Tem.203.782.520208.9385.282 187.5111.04149.302222.219
7.Tem.203.733.218207.8975.260 185.2921.05350.545192.297
6.Tem.203.682.673206.8445.241 182.9951.08652.193162.315
5.Tem.203.630.480205.7585.225 180.6801.14846.414191.188
4.Tem.203.584.066204.6105206 179.4921.15448.248201.214
3.Tem.203.535.818203.4565.186 178.2781.17252.141191.313
2.Tem.203.483.677202.2845.167 176.9651.18649.714171.543
1.Tem.203.433.963201.0985.150 175.4221.19252.313192.311
30.Haz.203.381.650199.9065.131 173.1111.29350.492161.302
29.Haz.203.331.158198.6135.115 171.8091.37451.014181.214
28.Haz.203.280.144197.2395.097 170.5951.35648.309151.413
27.Haz.203.231.835195.8835.082 169.1821.37245.213171.984
26.Haz.203.186.622194.5115.065 167.1981.39651.198191.492
25.Haz.203.135.424193.1155.046 165.7061.45852.303211.472
24.Haz.203.083.121191.6575.025 164.2341.49253.486241.386
23.Haz.203.029.635190.1655.001 162.8481.26842.982271.315
22.Haz.202.986.653188.8974.974 161.5331.21241.413241.293
21.Haz.202.945.240187.6854.950 160.2401.19240.496231.412
20.Haz.202.904.744186.4934.927 158.8281.24841.112221.312
19.Haz.202.863.632185.2454.905 157.5161.21441.316231.494
18.Haz.202.822.316184.0314.882 156.0221.30448.412211382
17.Haz.202.773.904182.7274.861 154.6401.42952.901191.261
16.Haz.202.721.003181.2984.842 153.3791.46746.800171.015
15.Haz.202.674.203179.8314.825 152.3641.59242.03218947
14.Haz.202.632.171178.2394.807 151.4171.56245.176151.330
13.Haz.202.586.995176.6774.792 150.0871.45945.09214985
12.Haz.202.541.903175.2184.778 149.1021.19541.013151.242
11.Haz.202.500.890174.0234.763 147.86098749.190171.021
10.Haz.202.451.700173.0364.746 146.83992236.521172.241
9.Haz.202.415.179172.1144.729 144.59899337.225183.218
8.Haz.202.377.954171.1214.711 141.38098939.361193.411
7.Haz.202.338.593170.1324.692 137.96991435.335232.647
6.Haz.202.303.258169.2184.669 135.32287835.846211.922
5.Haz.202.267.412168.3404.648 133.40093057.829181.622
4.Haz.202.209.583167.4104.630 131.77898854.23421926
3.Haz.202.155.349166.4224.609 130.85286752.30524931
2.Haz.202.103.044165.5554.585 129.92178632.32522974
1.Haz.202.070.719164.7694.563 128.94782731.52523974
31.May.202.039.194163.9424540 127.97383935.60025989
30.May.202.003.594163.1034515 126.98498339.230261.021
29.May.201.964.364162.1204.489 125.9631.14136.155281.594
28.May.201.928.209160.9794.461 124.3691.18233.559301.576
27.May.201.894.650159.7974.431 122.7931.03521.043341.286
26.May.201.873.607158.7624.397 121.50794819.853281.492
25.May.201.853.754157.8144.369 120.01598721.492291.321
24.May.201.832.262156.8274.340 118.6941.14124.589321.092
23.May.201.807.673155.6864.308 117.6021.18640.178321.491
22.May.201.767.495154.5004.276 116.11195237.507271.121
21.May.201.729.988153.5484.249 114.99096133.633271.003
20.May.201.696.355152.5874.222 113.98797220.838231.092
19.May.201.675.517151.6154.199 112.8951.02225.382281.318
18.May.201.650.135150.5934.171 111.5771.15825.141311.615
17.May.201.624.994149.4354.140 109.9621.36835.369441.825
16.May.201.589.625148.0674.096 108.1371.61042.236412.004
15.May.201.547.389146.4574.055 106.1331.70838.565482.103
14.May.201.508.824144.7494.007 104.0301.63534.821552.315
13.May.201.474.003143.1143.952 101.7151.63933.332582.826
12.May.201.440.671141.4753.894 98.8891.70437.351533.109
11.May.201.403.320139.7713.841 95.7801.11432.722553.089
10.May.201.370.598138.6573.786 92.6911.54236.187473.211
9.May.201.334.411137.1153.739 89.4801.54635.605503.084
8.May.201.298.806135.5693.689 86.3961.84833.687483.412
7.May.201.265.119133.7213.641 82.9841.97730.395574.782
6.May.201.234.724131.7443.584 78.2022.25330.303644.917
5.May.201.204.421129.4913.520 73.2851.83233.283595.119
4.May.201.171.138127.6593.461 68.1661.61435.771645.015
3.May.201.135.367126.0453.397 63.1511.67024.001614.892
2.May.201.111.366124.3753.336 58.2591.98336.318784.451
1.May.201.075.048122.3923.258 53.8082.18841.431844.922
30.Nis.201.033.617120.2043.174 48.8862.61542.004934.846
29.Nis.20991.613117.5893.081 44.0402.93643.498895.231
28.Nis.20948.115114.6532.992 38.8092.39229.230925.018
27.Nis.20918.885112.2612.900 33.7912.13120.143954.651
26.Nis.20898.742110.1302.805 29.1402.35730.177993.558
25.Nis.20868.565107.7732.706 25.5822.86138.3081063.845
24.Nis.20830.257104.9122.600 21.7373.12238.3511093.246
23.Nis.20791.906101.7902.491 18.4913.11640.9621152.014
22.Nis.20750.94498.6742.376 16.4773.08337.5351171.559
21.Nis.20713.40995.5912.259 14.9184.61139.4291191.488
20.Nis.20673.98090.9802.140 13.4304.67439.7031231.454
19.Nis.20634.27786.3062.017 11.9763.97735.3441271.523
18.Nis.20598.93382.3291.890 10.4533.78340.5201211.822
17.Nis.20558.41378.5461.769 8.6314.35340.2701261.542
16.Nis.20518.14374.1931.643 7.0894.80140.4271251.415
15.Nis.20477.71669.3921.518 5.6744.28134.090115875
14.Nis.20443.62665.1111.403 4.7994.06233.070107842
13.Nis.20410.55661.0491.296 3.9574.09334.45698511
12.Nis.20376.10056.9561.198 3.4464.78935.72097481
11.Nis.20340.38052.1671.101 2.9655.13833.17095542
10.Nis.20307.21047.0291.006 2.4234.74730.86498281
9.Nis.20276.34642.282908 2.1424.05628.57896296
8.Nis.20247.76838.226812 1.8464.11724.90087264
7.Nis.20222.86834.109725 1.5823.89220.02376256
6.Nis.20202.84530.217649 1.3263.14821.40075284
5.Nis.20181.44527.069574 1.0423.13520.06573256
4.Nis.20161.38023.934501 7863.01319.66476302
3.Nis.20141.71620.921425 4842.78616.16069 
2.Nis.20125.55618.135356 4152.45618.75779 
1.Nis.20106.79915.679277 3332.14814.39663 
31.Mar.2092.40313.531214 2432.70415.42246 
30.Mar.2076.98110.827168 1621.61011.53537 
29.Mar.2065.4469.217131 1051.8159.98223 
28.Mar.2055.4647.402108 701.7047.64116 
27.Mar.2047.8235.69892 422.0697.53317 
26.Mar.20 362975      
25.Mar.20 243359      
24.Mar.20 187244      
23.Mar.20 152937      
22.Mar.20 123630      
21.Mar.20 94721      
20.Mar.20 6709      
19.Mar.20 3594      
18.Mar.20 1912      
17.Mar.20 981      
16.Mar.20 47       
15.Mar.20 18       
14.Mar.20 6       
13.Mar.20 5       
12.Mar.20 1       
11.Mar.20 1       
Anahtar Kelimeler:
  • 0
    SEVDİM
  • 0
    ALKIŞ
  • 0
    KOMİK
  • 2
    İNANILMAZ
  • 1
    ÜZGÜN
  • 0
    KIZGIN
112 Acil Çağrı Merkezlerine Personel Alımı MüjdesiÖnceki Haber

112 Acil Çağrı Merkezlerine Personel Alı...

Fahrettin Koca Uyardı: Sağlık Çalışanlarımız Hakları Olan İzinlerini Uzun Süre KullanamayacakSonraki Haber

Fahrettin Koca Uyardı: Sağlık Çalışanlar...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar