Özkan Uğur'un Doktorundan Yürekleri Dağlayan Paylaşım

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Özkan Uğur'un Doktorundan Yürekleri Dağlayan Paylaşım
Abone ol
Kanser nedeniyle hayatını kaybeden ünlü sanatçı Özkan Uğur'un yoğun bakımdaki doktoru Aylin İlksöz'den yürekleri dağlayan bir paylaşım geldi

“Ele güne karşı yapayalnız, böyle de olmaz ki” diyerek yıllarca bir kuşağın dillerine pelesenk olan şarkılara imza atan, rol aldığı dizi ve filmlerle gönüllerde taht kuran, MFÖ grubunun Özkan’ı aramızdan ayrıldı.

Duygulandıran paylaşım

Usta sanatçının kaybı sonrası yoğun bakım doktoru Aylin İlksöz’den duygulandıran bir paylaşım geldi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan İlksöz, şu ifadeleri kullandı;

“Yoğun bakımda çalışan bir anestezi doktoru olarak maalesef işimin bir parçası insanlara sevdiklerinin ölüm haberi vermek, bunun en zor olduğu anlardan biri dün Özkan Uğur’un ailesine onun ölüm haberini verdiğim an oldu.”

“Son 1,5 aydır…”

“Özkan Uğur’la ilgili anlatılacak çok şey var, ama şu an şarkılarından, oyunculuğundan ya da Ali Desidero’yu bile ezbere biliyor oluşumdan değil son 1.5 aydır yoğun bakımımızda yatarken tanıdığım Özkan Uğur’dan bahsetmek istiyorum.

Yoğun bakımlar bence insanın en gerçek halini gördüğümüz yerler, ölüm gerçeği devreye girince birkaç gün önce uykularınızı kaçıran başka dertleriniz önemsiz ayrıntılara dönüşüyor, toplum baskısından kurtulup tam olarak kimseniz ona dönüşüyorsunuz.

Günlük hayatta nazik bir insan olmak çok takdir ettiğim bir özellik, ama illa gerçek olmak zorunda değil, oysa yoğun bakım yatağında yatarken en zorlandığın anlarda bile teşekkür etmeyi ve lütfen demeyi ihmal etmemek, gülümsemeye devam etmek…”

“Bu hayatta çok az insan erişebilir”

“Bu, hayatta çok az insanın erişebileceği bir erdem. Çok teşekkür ederim Özkan Abi bize zor durumda olmanın kaba olmak için bir bahane olmadığı gösterdiğin için, o anlarında bile saçlarının yıkanıp taranmasından aldığın keyif için, bir an bile hayat sevincini, güler yüzünü ve nezaketini kaybetmediğin için, bu özelliklerinle bizlere yine örnek olduğun için. Seninle tanışmak ve bu süreçte sana eşlik etmek benim için bir onurdu!”

“Ne yaptıysa olduramadık”

“Sevgili eşi Aysun Aslan ve oğlu Alişan Uğur, sizlerle ilgili de yazabileceğim tonlarca güzel şey var, ama aranızdaki sevgiye tanık olmamıza izin verdiğiniz için, size verdiğimiz en kötü haberlerden sonra bile mutlaka içtenlikle teşekkür ettiğiniz için, acınızı paylaşmama izin verdiğiniz için çok teşekkür ederim size.

Biz büyük bir ekip olarak uzun süredir elimizden gelen her şeyi yapıyorduk, ama ne yaptık ne ettiysek olduramadık…”

Anahtar Kelimeler:
 • 00
  SEVDİM
 • 00
  ALKIŞ
 • 00
  KOMİK
 • 00
  İNANILMAZ
 • 10
  ÜZGÜN
 • 00
  KIZGIN
Sağlık Çalışanına Demir Bariyerli Saldırıya 4 Yıl Hapis CezasıÖnceki Haber

Sağlık Çalışanına Demir Bariyerli Saldır...

İller Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası Sonuçları AçıklandıSonraki Haber

İller Arası Yer Değiştirme Suretiyle Ata...

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar