Türkiye'nin İlk ve En Büyük ATT/Paramedik Platformu

  • Dolar 6.7688
  • Euro 7.6343
  • GR ALTIN 366.99
  • ÇEYREK 602.09

Mersin Üniversitesi Sağlık Personel Alım Sonuçları Açıklandı (Paramedik Listesi)

Mersin Üniversitesi sözleşmeli olmak üzere Hemşire, Anestezi Teknikeri, Radyoloji Teknikeri, Laboratuvar Teknikeri Odyometri Teknikeri, Psikolog, Acil Tıp Teknikeri ve Fizik mezunu olmak 67 sözleşmeli sağlık personeli alım sonuçlarını açıkladı.

Mersin Üniversitesi Sağlık Personel Alım Sonuçları Açıklandı (Paramedik Listesi)
  • 03 Mart 2019, Pazar 0:09

MERSİN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ’NÜN 07.02.2019 TARİHLİ 4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANINA BAŞVURAN ADAYLARIN DEĞERLENDİRME SONUCU

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi uyarınca Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliği’nde istihdam edilmek üzere alınacak sözleşmeli personel için 07.02.2019 tarihinde Üniversitemizce yapılan ilana başvuran adayların seçiminde esas alınan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar” dikkate alınarak yapılan değerlendirme sonucunda; başvuru koşullarını taşıyanlardan Lisans mezunları için 2018 KPSS(B) grubu KPSSP3 ve Önlisans mezunları için 2018 KPSS(B) grubu KPSSP93 puanı ve Ortaöğretim mezunları için 2018 KPSS(B)grubu KPSSP94 puan sıralaması (en yüksekten en düşüğe doğru) esas alınarak, ilan edilen pozisyon sayısı kadar asil olarak hak kazananların isimleri ile ilan edilen pozisyon sayısının üç katı kadar yedek isim listeleri belirlenmiş olup başvuran adayların durumlarını gösterir tam liste ekte yer almaktadır.

Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliği
Diğer Sağlık Personeli (İlan No:13) (1 Adet) 

Önlisans:Acil Bakım Teknikerliği, Acil Yardım Teknikerliği, Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği, Paramedik, Acil Yardım, Ambulans ve Acil Bakım, İlk ve Acil Yardım programlarının birinden mezun olmak.

  • En az 1(bir) yıl Üniversite Hastanesinde çalışmış olmak.
  • EEG eğitim almış olmak ve bunları belgelemek. 


 

 

Asil olarak hak kazananların 04.03.2019 tarihinden itibaren 18.03.2019 mesai bitimine kadar aşağıdaki belgeleri hazırlayarak; Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Asil olarak hak kazananlardan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu gelenler göreve başlatılacaktır. 

Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumsuz olanlar ile süresi içinde başvurmayan veya göreve başlamayan asil adayların yerine puan sıralamasına ve güvenlik soruşturması sonucuna göre yedek adaylardan alınacaktır.

Bu ilan tebliğ mahiyetinde olup ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Teslim Edilmesi Gereken Belgeler:
1) Dilekçe
2) 4 Adet Vesikalık Fotoğraf
3) Nüfus Cüzdanı Aslı ve Fotokopisi
4) Yerleşim Yeri Belgesi
5) Cumhuriyet Savcılığından Alınacak Sabıka Kaydı.
6) Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesi (aslı veya noterden onaylı sureti veya Kurumumuzca aslı görülerek onaylanmış sureti)
7) Sağlık Kurulu Raporu (tam teşekküllü resmi sağlık kurumlarından)
8) Askerlik Durum Belgesi
9) Mal Bildirim Formu (Başvuru sırasında verilecektir)
10) Sosyal Güvenlik Beyan Formu
11) Sigortalı Hizmet Dökümü

BİLGİ İÇİN
idaripersonel@mersin.edu.tr

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor
ANKET

N95 Maske Temininde Sorunlar Yaşıyor musunuz?

yukarı çık