Büyükşehir 126 Ambulans Şoförü ,ATT,Paramedik,Sağlık Teknikeri ve Teknisyeni Alımı Bugün Başladı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Büyükşehir 126 Ambulans Şoförü ,ATT,Paramedik,Sağlık Teknikeri ve Teknisyeni Alımı Bugün Başladı
Abone ol
İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde farklı branşlarda yeni personel alımı başvuru ilanları yayımlandı. Hekim, Ambülans şoförü, ATT teknisyeni ve teknikeri ile hasta ve yaşlı bakım elemanı alınacak. İşte detaylar.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBB bünyesinde olmak üzere “İstanbul Personel Yönetim A.Ş. ( İSPER AŞ.” namına yeni kadrolara personel alımı başvuru ilanları yayımlandı. 5 farklı branşta atama yapılacak. İşte daimi statüde personel alımına dair tüm detayların yer aldığı haberimiz.

İBB “İSPER A.Ş.” personel alımı kontenjanları
6 Tıp Doktoru,

40 Ambulans Sürücüsü ATT,

10 Ambulans ve Acil Yardım Teknikeri,

40 Acil tıp Teknisyeni,

30 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı olmak üzere 126 yeni personel ataması yapılacak. İşte tüm şartlara dair detaylar.

30 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alımı başvuru şartları

9 Erkek, 23 Kadın, En az Lise mezunu, hasta ve yaşlı bakım sertifikasına sahip olmak, 30 yaşını geçmemiş, gece ve gündüz vardiyasında çalışabilecek olması şartları var.

40 Acil tıp Teknisyeni alımı başvuru şartları

Sağlık Meslek Lisesi mezunu olmak, Askerlikle ilişiği olmamak, İletişim becerisine sahip olmak, Ambulansta çalışmasına, hasta taşımaya, seyahat etmeye engel bir sağlık durumu olmadığını gösterir Sağlık Kurulu Raporu En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, 50 yaşından büyük olmamak, Temel bilgisayar programlarına hakim olmak, İlgili mevzuat uyarınca talep edilmesi zorunlu kılınan kriterlere uygun olmak,

10 Ambulans ve Acil Yardım Teknikeri alımı başvuru şartları

Üniversitelerin ilgili bölümlerinin en az önlisans programlarından mezun olmak, Askerlikle ilişiği olmamak, İletişim becerisine sahip olmak, Ambulansta çalışmasına, hasta taşımaya, seyahat etmeye engel bir sağlık durumu olmadığını gösterir Sağlık Kurulu Raporu En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, 50 yaşından büyük olmamak, Temel bilgisayar programlarına hakim olmak, İlgili mevzuat uyarınca talep edilmesi zorunlu kılınan kriterlere uygun olmak,

40 Ambulans Sürücüsü ATT alımı başvuru şartları

Sağlık Meslek Lisesi mezunu olmak, Askerlikle ilişiği olmamak, Ambulansta çalışmasına, hasta taşımaya, seyahat etmeye engel bir sağlık durumu olmadığını gösterir Sağlık Kurulu Raporu En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, 50 yaşından büyük olmamak, Temel bilgisayar programlarına hakim olmak, ilgili mevzuat uyarınca talep edilmesi zorunlu kılınan kriterlere uygun olmak,

6 Tıp Doktoru alımı başvuru şartları

Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun olmak, Ambulansta çalışmasına, hasta taşımaya, seyahat etmeye engel bir sağlık durumu olmadığını gösterir Sağlık Kurulu Raporu En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, 50 yaşından büyük olmamak, Temel bilgisayar programlarına hakim olmak, ilgili mevzuat uyarınca talep edilmesi zorunlu kılınan kriterlere uygun olmak şartları var.

Personel alımı başvuru süreci

Adaylar İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde İSPER A.Ş. için personel alımı başvurularını 13 Eylül ile 17 Eylül 2022 tarihleri arasında online olarak yapmaları gerekiyor. Başvurular İBB’nin kariyer sistemi üzerinden yapılacaktır. Başvuru için “genel başvuru” alanı kullanılacak. İşte başvuru ekranı.

Tıkla HEMEN iki farklı başvuru kılavuzuna GÖZ AT!

Başvuru ekranı.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
Sağlık-Sen, Banka Promosyonlarının Güncellenmesi İçin Bakanlığa Başvuru YaptıÖnceki Haber

Sağlık-Sen, Banka Promosyonlarının Günce...

Sağlık Bakanlığı Çalışmaları Başlattı: Acil servisler 3'e AyrılacakSonraki Haber

Sağlık Bakanlığı Çalışmaları Başlattı: A...

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar