Acil Tıp Teknisyeni Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcılığına Atandı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Acil Tıp Teknisyeni Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcılığına Atandı
Abone ol
Tüm Acil Tıp Teknisyen ve Paramedik Derneği (TAPDER) Ağrı İl Başkanı olan Acil Tıp Teknisyeni (ATT) Yılmaz Erdoğan Ağrı İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcılığına atandı. Hayırlı Olsun...

 

Tüm Acil Tıp Teknisyen ve Paramedik Derneği Ağrı İl Başkanı Yılmaz Erdoğan Ağrı İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcılığına atandı.

Tüm Acil Tıp Teknisyen ve Paramedik Derneği Ağrı İl Başkanı Yılmaz Erdoğan geçtiğimiz yıl o dönem İl Sağlık Müdürü olan Dr. Ufuk Kurnaz’ı Başkanı olduğu derneği adına ziyaret ederek 2014 yılında ambulans ile hasta kurtarmaya giderken görev şehidi olan ATT Nazan Erdoğan ve ATT Sema Kurt’un isimlerinin Eleşkirt Devlet Hastanesi ve Eleşkirt 112 İstasyonuna verilmesi için görüşme yapmıştı.

Görev şehidi olan ATT Nazan Erdoğan ve ATT Sema Kurt’un 112 İstasyonlara isimlerinin verilmesi konusunda Yılmaz Erdoğan'ın Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı olarak ne gibi girişimde bulunacağını kamuoyu yakından takip ediyor.  

YILMAZ ERDOĞAN KİMDİR?

1982 tarihinde Ağrı/Eleşkirt’te doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Eleşkirt’te tamamladı. Eleşkirt Sağlık Meslek Lisesi Sağlık Memuru Acil Tıp Teknisyenliğini bitirdi. 2007 yılında Eleşkirt Devlet Hastanesi’ne İlk ve Acil Yardım unvanı ile atandı.

Hastanenin Çeşitli birimlerinde çalıştı. 2009-2011 yılları arasında EDH Eczane Birim Sorumluluğu görevinde bulundu. 2012 yılında Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Ön lisans bölümünü ve 2014 yılında Uluslararası İlişkiler lisans bölümünü bitirdi.

2015-2016 yıllarında Ağrı 112 Acil Çağrı Merkezi İl Müdürlüğü görevini vekâleten yürüttü. 2019 yılında Atatürk Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi Lisans Bölümünü bitirdi.

2017-2019 Ağrı Sağlık Sen Şube Başkan vekili olarak görev aldı.

UMKE (Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi) Eğitmenliği yapmakta.

Sağlık alanında çok sayıda tatbikat, eğitim ve sertifikası vardır.

Tüm Acil Tıp Teknisyeni ve Paramedik Derneği (TAPDER) Ağrı İl Başkanı görevini yürütmektedir. Suriye Sınırı Çıldıroba Üst Bölgesi Sınır Görevi, Van Depremi, Elâzığ Depremi, Van Çığ Afeti, Gürbulak Sınır Kapısı Sahra Hastanesi görevlerini başarıyla tamamladı.

Eleşkirt 112 İstasyon Sorumlusu iken yeni görevi olan Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcılığına getirilen Yılmaz ERDOĞAN evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kaynak : saglikpersonelihaber.net

Anahtar Kelimeler:
 • 1
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Aksaray'da Denetim Ekibini Darbettiği İddia Edilen Eczane Çalışanı ve Eczacı Serbest BırakıldıÖnceki Haber

Aksaray'da Denetim Ekibini Darbettiği İd...

Atama Bekleyen 620 Bin Sağlık Çalışanının Atamasını Yapın ÇağrısıSonraki Haber

Atama Bekleyen 620 Bin Sağlık Çalışanını...

Haber Yorumları

 • Hüseyin21-10-2020 10:24

  Öncelikle hayrılı olsun Allah utandırmasın.İnşallah idari görev alınca değişip birlikte çalıştığınız ileride tekrar çalışabileceğiniz arkadaşlarınıza sırtınızı dönmezsiniz.Başka bir ilde Paramedik arkadaş görev yaptığı istasyona geliyor arkadaşları ooo Ahmet hoşgeldin şeklinde konuşunca ben uzmanın ayağa kalkacaksınız bu ciddiyetsizlik ne diye fırçalamış..tekrar hayırlı olsun

 • Muhammed21-10-2020 10:22

  işte bu haberler güzel olanları...bundan 10-15 yıl önce 112de att/paramedikler tek tüktü şimdi 112 ler att ve paramedikler ile dönüyor inanıyorum birgün gelecek acil sağlık ile ilgili idari kadrolarda da att ve paramedikler olacak.hayırlı olması dileğimle....

 • att arkdaş21-10-2020 10:20

  öncelikle hayırlı olsun bizden birisinin bir yerlerde çalışması sevindirici.yanlız yukarıdaki yorum yazan arkadaş olayı çok yanlış anlamış bence att lerin paramedik olması ile ilgili yılmaz bey pek birşey yapamaz adam ağrı ilinde başkan yardımcısı bakanlıkta daire başkanı yada genel müdür filan değil

 • att21-10-2020 09:06

  öncelikle yılmaz erdogan beye hayırlı olsun umarım att leride gözetip paramedik olması yönünde çalışmalar yaparsınız hergecen gün mağdur oluyoruz lütfen bu konu için ilgilenmenizi istiyoruz kolay gelsin.

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar