Advert

İstanbul Sağlık Personeli İl İçi Tayin Başvurusu Başladı

Sağlık Bakanlığı, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünden 2017 Mayıs dönemi il içi kapsamında sağlık personelleri için tayin başvuruları başladı. Başvuru son tarihi ve münhal kadrolar haberimizde.

İstanbul Sağlık Personeli İl İçi Tayin Başvurusu Başladı
İstanbul Sağlık Personeli İl İçi Tayin Başvurusu Başladı ATTYİZ.BİZ.TR

Sağlık Bakanlığı, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafından 2017 yılı Mayıs dönemi il içi yer değişikliği kapsamında yapılan duyuruda sağlık personelleri için il içi yer değişikliği işlemleri başladı. İstanbul ili yer değişikliği talebinde bulunulabilecek boş kadrolar da yayınlandı.

Duyuru ve münhal kadrolara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

2017 yılı Mayıs dönemi il içi dönem tayinleri hakkında duyurunda İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünün belirttiği hususlar ve başvuru tarihleri şu şekildedir.

İstanbul İlinde personel planlamasının kamu yararına olacak şekilde uygun yapılabilmesi için “Sağlık Personelinin İl İçi Yer Değiştirme Usul ve Esaslarına İlişkin Yönergesine göre Mayıs ayı il içi dönem tayinleri yapılacağı belirtildi. İstanbul ilindeki münhal kadrolar da yayınlandı. Aşağıdaki bağlantıdan ayrıca boş kadrolara ulaşabilirsiniz.

Bu kapsamda münhal bulunan kadrolara göre unvan, branş ve kurumlara göre atama talepleri 28 Nisan 2017 tarihine kadar yapılabilecek.

Başvuruların yapılacağı yer ve diğer bilgilerle ilgili duyuru metni için TIKLAYINIZ.

Münhal kadrolar için TIKLAYINIZ.

Kaynak: mymemur.com.tr

#Sağlık Bakanlığı #İstanbul #Sağlık Müdürlüğü #İl İçi Yer Değiştirme Usul ve Esasları
Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ATT İş İlanları (16.07.2018)
ATT İş İlanları (16.07.2018)
112 Ekibine Geç Kaldınız Denilerek Saldırdılar
112 Ekibine Geç Kaldınız Denilerek Saldırdılar