Android telefonlarda parmak izi kabusu!

Eğer bu telefonlara sahipseniz ve Android 7.1.2'e yükselttikten sonra parmak iziyle ilgili sorunlar yaşamaya başladıysanız, yalnız değilsiniz!

Android telefonlarda parmak izi kabusu!
Android telefonlarda parmak izi kabusu! ATTYİZ.BİZ.TR

Google Pixel ve Nexus sahipleri, Android güncellemelerini herkesten önce alarak keyif sürüyorlar. Ancak bu seferki Android 7.1.2 güncellemesi, bazı cihazlardaki parmak izi tarayıcısını çalışmaz hale getirdi.

Google forumlarında kullanıcılardan gelen şikayetler, sorunun Pixel, Pixel XL, Nexus 5 ve Nexus 6P'de yaşandığını söylüyor. Google henüz bir çözüm sunmazken, kullanıcılardan sorunla ilgili daha fazla detay paylaşmalarını istiyor.

Firmanın öğrenmek istediği detaylar arasında güncellemeyi nasıl yüklediğiniz, beta programının bir parçası olup olmadığınız var. Görünüşe bakılırsa sorun, bu telefonların tümünde yaşanmıyor.

Android telefonlarda parmak izi kabusu

chip.com.tr'nin haberine göre Android 7.1.2'ye yükselttikten sonra bu sorunu yaşamaya başladıysanız, buradaki ve buradaki Google forum sayfalarına bakmak isteyebilirsiniz. Sağlayacağınız geri bildirim, sorunun kaynağının bulunmasını kolaylaştırabilir.

 

#Android #Google Pixel #Nexus #Güncelleme #Android 7.1.2 #Google
Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uçak ambulans sayısı 4'e çıktı
Uçak ambulans sayısı 4'e çıktı
81.Dönem DHY Münhal kadrolar yayımlanmıştır
81.Dönem DHY Münhal kadrolar yayımlanmıştır