Tokat’ta Ambulans Kazası MOBESE Kameralarına Yansıdı

Tokat’ta bir ambulansın kavşakta tekerlekleri yerden kesilerek devrilmesi ve metrelerce sürüklenmesinin kamera kayıtları yayınlandı. Tokat'ta bir çok kaza MOBESE kameraları tarafından böyle kaydedildi.

Tokat’ta Ambulans Kazası MOBESE Kameralarına Yansıdı
Tokat’ta Ambulans Kazası MOBESE Kameralarına Yansıdı ATTYİZ.BİZ.TR

Tokat’ta bir ambulansın kavşakta tekerlekleri yerden kesilerek devrilmesi ve metrelerce sürüklenmesinin kamera kayıtları yayınlandı. Tokat'ta bir çok kaza MOBESE kameraları tarafından böyle kaydedildi.

Tokat'ta kentin tüm ana arterleri, kavşaklar ve vatandaşların yoğun olarak bulunduğu 17 nokta, Tokat İl Emniyet Müdürlüğü tarafından, Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (MOBESE) ile 70 adet sabit ve hareketli kamera ile izleniyor.

İl merkezinden MOBESE’ye yansıyan görüntülerde meydana gelen birçok yaralamalı ve maddi hasarlı kazanını kavşaklarda dikkatsizlik ve kural ihlali sonucu meydana geldiği gözler önüne serildi. DİMES kavşağında hasta taşıyan bir ambulansa bir aracın çarpması sonucu metrelerce sürüklenmesi görüntüleri yer aldı. Kontrolden çıkarak yan yatan ambulanstaki hasta ve yakınlarına çevreden koşan vatandaşlar yardım etti.

Kaza yaralamalı olarak atlatılırken, MOBESE kameralarına Tokat Belediyesi yanında bir yayaya araç çarpması, Çekenli iş merkezi önünde yaya araç çarpması ve Demir Köprü kavşağında yaşanan kazalar yansıdı.

#Tokat #Ambulans #Kaza #Mobese #Kent Güvenlik Yönetim Sistemi
Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KPSS 2018/5 Tıbbi Sekreter  (Lise) Taban/Tavan Puanlar
KPSS 2018/5 Tıbbi Sekreter (Lise) Taban/Tavan Puanlar
KPSS 2018/5 Yerleştirme Sonuçlarına Göre Laboratuvar Teknisyeni (Lise) Taban/Tavan Puanlar
KPSS 2018/5 Yerleştirme Sonuçlarına Göre Laboratuvar Teknisyeni (Lise) Taban/Tavan Puanlar