Acil Tıp Teknisyeni atama bekliyor!

Twitter'da #AcilTıpTeknisyeni3BinAtama hashtag etiketiyle gündemde yer alan Acil Tıp Teknisyeni 3 bin atama bekliyor. ATT ataması ne zaman olacak?

Acil Tıp Teknisyeni atama bekliyor!
Acil Tıp Teknisyeni atama bekliyor! ATTYİZ.BİZ.TR

80.000 üzerinde Acil Tıp Teknisyeni T.C Sağlık Bakanlığı tarafından ATT alımı beklemekte. Alımların oldukça az olması sebebiyle tepkiler çığ gibi büyüyor. Sağlık Bakanlığı'nda taşeron işçi olarak Acil Tıp Teknisyenliği yapmakta olan binlerce kişinin yerine kendilerinin alınmasını istiyorlar.

Peki ATT alımı olacak mı? 2017 yılı Acil Tıp Teknisyeni alımı ne zaman olacak? Acil Tıp Teknisyeni taban puanları? ATT 3 bin alım istiyor. 

http://www.attyiz.biz.tr//files/uploads/c79e0588ae.jpg

Twitter üzerinden Acil Tıp Teknisyenleri mağdur, ATT 3 bin alım istiyor gibi başlıklarda oldukça yoğun talep var. 2017 yılı Acil Tıp Teknisyeni alımı ne kadar olacak?

Bu istek ve bu ilgi devam ederse 2017 yılı 16 Nisan referandumu öncesi 3 bin Acil Tıp Teknisyeni alımı olacak gibi görünüyor. Bu haberimize destek verin, yorum yaparak paylaşın, daha fazla sesinizi duyurmamıza yardımcı olun. 

T.C Sağlık Bakanı Sayın Prof.Dr. Recep Akdağ sesinizi duysun, ve bunca mağdur ATT ( Acil Tıp Teknisyeni) kardeşimiz mağdur olmaktan çıksın.

#AcilTıpTeknisyeni #2017 #Atama #Sağlık Bakanlığı #Prof.Dr. Recep Akdağ #Acil Tıp Teknisyeni #ATT #Paramedik
Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
Att     2017-04-10 Iste sizden gormek istedigimiz haberler.burasi agirligi olan bir site.hic haber yapmiyorsaniz bile en azindan tercih zamanlarindan once guclu bir sekilde sesimiz olun 1hafta 10 gun boyunca o da yeter bize.calismalarinizda basarilar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastane Dışı Kardiyak Arrestte Adrenalin Faydalı mı? Zararlı mı? (PARAMEDIC 2 Çalışması)
Hastane Dışı Kardiyak Arrestte Adrenalin Faydalı mı? Zararlı mı? (PARAMEDIC 2 Çalışması)
Sağlık Bakanlığı’ndan müjde: Süreci başlattık
Sağlık Bakanlığı’ndan müjde: Süreci başlattık