Vali Okur 'Yılın Doktorları'na Başarı Belgesi Verdi

Uşak Valisi Ahmet Okur, Sağlık Bakanlığının Uşak'ta yılın doktoru seçtiği Nurhayat Tekin, Aslı Aslan ve Acil Tıp Uzmanı Nebi Sürüm'ü makamında kabul ederek başarı belgesi verdi.

Vali Okur 'Yılın Doktorları'na Başarı Belgesi Verdi
Vali Okur 'Yılın Doktorları'na Başarı Belgesi Verdi ATTYİZ.BİZ.TR

Vali Okur, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Yalçın Atlı ve Sağlık Müdürü Alper Cem Ünal ile Sağlık Bakanlığı tarafından Uşak'ta yılın doktoru seçilen Nurhayat Tekin, Aslı Aslan ile Uzman Nebi Sürüm'ü makamında kabul etti.

Okur, özverili çalışmalarından dolayı yılın doktoru seçilen hekimler ile il genelinde görev yapan tüm hekim ve sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

Sağlık hizmetleri konusunda özellikle son yıllarda çok büyük aşama kat edildiğini ifade eden Vali Okur, "Hükümetimizin izlediği sağlık politikalarından güzel neticeler ortaya çıkmıştır.

Devletimizin sağladığı fiziki imkanların yanı sıra hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın her geçen gün ilerleyen teknolojiyle birlikte kendilerini geliştirmeleri ve fedakarca hizmet vermeleri sayesinde halkımız kaliteli sağlık hizmetlerine ulaşmaktadır." dedi. Konuşmanın ardından Vali Okur Dikilitaş Aile Sağlığı Merkezi doktorlarına belgelerini verdi.

 

#Uşak #Vali #Ahmet Okur #Sağlık Bakanlığı #Yılın Doktoru #Nurhayat Tekin #Aslı Aslan #Acil Tıp Uzmanı #Nebi Sürüm
Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KPSS 2018/5 Tıbbi Sekreter  (Lise) Taban/Tavan Puanlar
KPSS 2018/5 Tıbbi Sekreter (Lise) Taban/Tavan Puanlar
KPSS 2018/5 Yerleştirme Sonuçlarına Göre Laboratuvar Teknisyeni (Lise) Taban/Tavan Puanlar
KPSS 2018/5 Yerleştirme Sonuçlarına Göre Laboratuvar Teknisyeni (Lise) Taban/Tavan Puanlar