ATT'den Şiir Kitabı

‘Ben şiirin çırağıyım.. Şiir üstatlarına selam olsun..’ diyen Acil Tıp Teknisyeni Sezai Akçalı’nın kitabı 144 sayfa.. Okumanızı tavsiye ederiz..

ATT'den Şiir Kitabı
ATT'den Şiir Kitabı ATTYİZ.BİZ.TR

‘Ben şiirin çırağıyım.. Şiir üstatlarına selam olsun..’ diyen Tıp teknisyeni Sezai Akçalı’nın kitabı 144 sayfa.. Okumanızı tavsiye ederiz..

Sezai Akçalı; 9 Eylül 1980 Şanlıurfa Siverek doğumlu bir şiirsever.. Siverek Sağlık Meslek Lisesi’nden sonra Harran Üniversitesi’nde öğrenim görmüş bir idealist.. Mesleğine ve şiire tutkun.. Görevi; acil tıp teknisyenliği.. İlk görev yeri Hilvan Devlet Hastanesi.. Oradan Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne geçmiş.. İnsanlara sağlık hizmeti veriyor..

Yetmiyor.. Onların ruhlarına yüreklerine de seslenmek istiyor.. Yıllardır; insanlar özellikle de aşk, kadın, kadını sevmek, kadını taciz, çocuklar üzerine şiirler yazmış.. Özellikle onun bir şair olduğunu bile hastalar, sürekli sorar dururlarmış; ‘Hastaneden senin kitabını arak taburcu olmak istiyoruz’ diye.. O da ilk şiir kitabı ‘Mutsuzluk Kronik Vaka’ adını taşıyan ilk şiir kitabını piyasaya çıkarmış..

#Sezai Akçalı #Şanlıurfa #ATT #Şiir
Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uçak ambulans sayısı 4'e çıktı
Uçak ambulans sayısı 4'e çıktı
81.Dönem DHY Münhal kadrolar yayımlanmıştır
81.Dönem DHY Münhal kadrolar yayımlanmıştır