Üç kız kardeş aynı gün evlendi

24 yaşındaki paramedik Burçin ve kuaförlük yapan 22 yaşındaki ikiz kız kardeşleri Gülçin ile Elçin Yaşar aynı gün gelinlik giydi.

Üç kız kardeş aynı gün evlendi
Üç kız kardeş aynı gün evlendi ATTYİZ.BİZ.TR

Muğla'nın Milas ilçesi Arslanyaka Mahallesi'nde 24 yaşındaki paramedik Burçin ve kuaförlük yapan 22 yaşındaki ikiz kız kardeşleri Gülçin ile Elçin Yaşar aynı gün gelinlik giydi. Abla Burçin, İbrahim Zungur, ikizlerden Elçin, Kenan Döndü, Gülçin ise Selçuk Kovancı ile dünyaevine girdi. Davetliler, törende gelinleri görüntülemek için yoğun çaba sarf etti.

Gelinlerin babası İdris Yaşar, gazetecilere yaptığı açıklamada hiçbir çocuğunu diğerinden ayrı tutmak istemediği için nişanlarını olduğu gibi düğünlerini de birlikte yapmak istediğini söyledi. Damat ailelerinin de bunu uygun bulması üzerine oldukça renkli bir görüntü ortaya çıktığını ifade eden Yaşar, kızlarına mutluluk diledi.

Fikir babaya ait

Gelinlerden Elçin Yaşar Döndü ise "Nişanımızı da beraber yapmıştık. Şimdi üçümüzün de düğünü beraber oluyor. Bizi yalnız bırakmadıkları için tüm akraba ve dostlarımıza teşekkür ediyorum." dedi. Burçin Yaşar Zungur da "Heyecanlıyız, mutluyuz. Böyle farklı bir şekilde dünyaevine giriyoruz. Herkes bizim yanımızda." diye konuştu.

Haberin tam metni için » yenisafak.com

#Muğla #Milas #Paramedik #Kız Kardeş #Evlendi
Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hemşireye hakaret etti hapis cezası aldı
Hemşireye hakaret etti hapis cezası aldı
Samsun'daki doktora şiddet olayı ile ilgili hastane yönetimi konuştu
Samsun'daki doktora şiddet olayı ile ilgili hastane yönetimi konuştu