iPhone 7 Türkiye fiyatı işte yeni özellikler

iPhone 7 ve Iphone 7 Plus fiyati ve özellikleri belli oldu. iPhone 7 'nin piyasaya çıkış tarihi ile birlikte Türkiye'de kaç liradan satılacağı da netleşti. İşte iphone kampanyaları ve fiyatları.

iPhone 7 Türkiye fiyatı işte yeni özellikler
iPhone 7 Türkiye fiyatı işte yeni özellikler ATTYİZ.BİZ.TR

Iphone 7 ve iPhone 7 Plus'un piyasaya çıkış tarihi ve satış fiyatları ortaya çıktı. iPhone 7 Türkiye satış fiyatı vergiler sebebiyle yine yüksek olacak. Ancak 1 ay sonrasında değişim kampanyası yapılacak ve bu herkesi memnun edecek.

Apple, 7 Eylül 2016 çarşamba günü ABD’nin San Francisco eyaletinde iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'un tanıtımını yapacak. Iphone 7'ler bundan 1 hafta sonra satışa çıkacak.

Büyük gün için geri sayım başlarken satış fiyatları da ortaya çıktı. Apple Ceo'su Tim Cook'un tanıtımını yapacağı iPhone 7'nin 749 dolardan satılacağı söyleniyor. iPhone 7 Plus için ise satış rakamı 849 dolardan başlayacak.

IPHONE 7 TÜRKİYE FİYATI

iPhone 7 dünya üzerinde yine en pahalı Türkiye'de olacak. Vergiler işin içine girince tüketiciye maliyeti hayli tuzlu olacak.

iPhone 7'nin satış fiyatının Türkiye'de en düşük 3 bin 200 lira, iPhone 7 Plus'un ise 3 bin 499 lira olması bekleniyor. Iphone 7'nin fiyatı hafızası kapasitesine göre 5 bin liraya kadar çıkacak. (memurhaber.com)

#İphone 7 #Teknoloji
Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KPSS 2018/5 Tıbbi Sekreter  (Lise) Taban/Tavan Puanlar
KPSS 2018/5 Tıbbi Sekreter (Lise) Taban/Tavan Puanlar
KPSS 2018/5 Yerleştirme Sonuçlarına Göre Laboratuvar Teknisyeni (Lise) Taban/Tavan Puanlar
KPSS 2018/5 Yerleştirme Sonuçlarına Göre Laboratuvar Teknisyeni (Lise) Taban/Tavan Puanlar