Atama Bekleyen Sağlıkçılar Mecliste

Bundan Yaklaşık 1 Buçuk Yıl Önce Sağlıkta Yetersiz Alımlardan Dolayı Atanamadıklarını Belirten Ve Bunun İçin Seslerini Duyurmaya Çalışan Atama Bekleyen Sağlıkçılar....

Atama Bekleyen Sağlıkçılar Mecliste
Atama Bekleyen Sağlıkçılar Mecliste

Bundan Yaklaşık 1 Buçuk Yıl Önce Sağlıkta Yetersiz Alımlardan Dolayı Atanamadıklarını Belirten Ve Bunun İçin Seslerini Duyurmaya Çalışan Atama Bekleyen Sağlıkçılar Platformu Yeni Ve Resmi Adları İle '' Atama Bekleyen Ve Kamu Dışı Çalışan Sağlıkçılar Derneği '' çeşitli illerden il temsilcisi üyeleri ile ankarada biraraya gelerek çeşitli görüşme ve temaslarda bulundu. 


Bazı Cümleler Vardır Okunsun Diye Değil Dokunsun Diye Kurulur Bizler Vicdanlara Dokunmak İçin Çıktık Yollara diyen atanamayan sağlıkçılar ilk olarak çeşitli sendika temsilcileri ile biraraya geldi.

 

Ardından Mecliste çeşitli parti yetkilileri ile görüşüp ellerinde bulunan atanamamaların sebebleri çözüm fikirleri gibi belgeler olan dosyayı teslim etti.

 

Hemen ardından Türkiye kamu hastaneleri kurumuna geçti burada çeşitli bilgiler aldı.

 

Birkezdaha kpss den aldıkları yüksek puanlar ile neredeyse yok denecek kadar az atama olmasından dolayı işsiz ve çaresiz kaldıklarını dile getirdi ve Tüm atama bekleyen sağlıkçıların desteğini birkez daha isteyerek bizler birlik olup sesimizi duyurduğumuz taktirde başaramayacağımız hiç bir şey kalmayacak şeklinde konuşarak çarelerine çare olunmasını istedi.. 

#Atama Bekleyen #Sağlıkçılar
Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bayramda Sağlık Personeli
Bayramda Sağlık Personeli
Amasya'da Ambulansla Otomobil Çarpıştı: 4 Yaralı
Amasya'da Ambulansla Otomobil Çarpıştı: 4 Yaralı