Rus vekil ve eşi araçlarında sevişirken can verdiler

Putin'in partisi Birleşik Rusya'nın vekili Oksana Bobrovskaya'nın arabası kendisi ve eşi içindeyken patladı. İkili çıplak bulundu.

Rus vekil ve eşi araçlarında sevişirken can verdiler
Rus vekil ve eşi araçlarında sevişirken can verdiler

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in partisi olan Birleşik Rusya Partisi'nin vekilinin arabası, kendisi ve eşi içindeyken patladı. İkilinin araçta bulunan çırılçıplak cesetleri "sevişirken öldüler" yorumlarına neden oldu.

GÜZELLİĞİYLE DİKKAT ÇEKİYORDU
 
30 yaşındaki Oksana Bobrovskaya, Sibirya bölgesinde başarılı ve etkin bir politikacı olmanın yanı sıra Putin'in partisinin de milletvekiliydi. 30 yaşındaki vekil Oksana Bobrovsky, güzelliği ile dikkat çekiyordu.

 

TERÖR SALDIRISI DEĞİL

Sözcü'nün haberine göre, patlamada Oksana ile kocası Nikita Bobrovsky olay yerinde can verirken, olayın bir terör saldırısı olmadığı, bir dönem özel yetişmiş birlikte asker olan Nikita Bobrovsyk'nin, el bombası ya da başka bir patlayıcıyı arabada bulundurması nedeniyle arabanın havaya uçtuğu belirtildi. Görgü tanıkları, olay anında çiftin arabanın arka koltuğunda seks yaptıklarını iddia etti.

 

ZENGİN RUS'LA ALDATTI İDDİASI

The Siberian Times'ın bildirdiğine göre, Nikita Bobrovsky eşini, kendisini 'zengin bir Rus'la' aldatmakla suçluyordu. Evli çiftten geriye 4 yaşındaki çocukları kaldı. Olaydan sonra kan gölüne bürünmüş araba, inceleme için polis merkezine götürüldü.

 

Kaynak : ensonhaber.com

#Rus #Vekil # eşi #araçlarında # sevişirken # can verdiler #Rusya #Putin
Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
pt     2015-11-29 Şehirlere bombalar yağardı her gece. Biz durmadan sevişirdik. Acımasız olma şimdi bu kadar.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bayramda Sağlık Personeli
Bayramda Sağlık Personeli
Amasya'da Ambulansla Otomobil Çarpıştı: 4 Yaralı
Amasya'da Ambulansla Otomobil Çarpıştı: 4 Yaralı