Çocuk Polisi`nden liseli gençlere öğüt

Hemşire ve acil tıp teknisyeni yetiştiren Özel Uludağ Anadolu Sağlık Meslek Lisesi`ne giden Çocuk Şube Müdürlüğü`nün Suç Önleme Bürosu`nda görevli polis memuru Gürkan Şirin, öğrencilere altın değerinde öğütler verdi.

Çocuk Polisi`nden liseli gençlere öğüt
Çocuk Polisi`nden liseli gençlere öğüt

Güvenli internet kullanımının püf noktalarını öğrencilere anlatan polis memuru Şirin, `İnternet kullanırken dolandırıcıların tuzağına düşmeyin. Sosyal paylaşım sitelerinde de önce kendi güvenliğinizi düşünün. Her arkadaşlık teklif edeni sayfanıza almayın. Fotoğraflarınızı da şifresiz olarak paylaşmayın` dedi.
 
 
Liseli gençler, polisin anlattıklarını can kulağıyla dinlerken, Özel Uludağ Anadolu Sağlık Meslek Lisesi`nin kurucusu Özcan Alagöz ile Okul Müdürü Ahmet Sayım Başuğur ise, bu tür sosyal etkinliklerin yıl boyunca süreceğini bildirdi.
 
Alagöz ve Başuğur, `2013-2014 Eğitim Öğretim yılında hizmete giren okulumuz 4 yıllık.
 
Öğrencilerimiz 11. sınıftan itibaren özel ve devlet hastanelerinde staj yapacak. Okulumuzun önemli bir özelliği ise mezun olan öğrencilerimize iş imkanı sağlıyoruz.
 
2015-2016 Eğitim Öğretim yılında ise hemşire, hemşire yardımcısı, sağlık bakım teknisyeni yetiştireceğiz` şeklinde konuştular.
 

#Hemşire #acil tıp teknisyeni #Uludağ #Anadolu #Sağlık Meslek Lisesi #Polis
Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uçak ambulans sayısı 4'e çıktı
Uçak ambulans sayısı 4'e çıktı
81.Dönem DHY Münhal kadrolar yayımlanmıştır
81.Dönem DHY Münhal kadrolar yayımlanmıştır