İntihar videosu Sosyal Medyayı salladı!

Mehmet Pişkin isimli kişi sabah saatlerinde intihar etmeden önce bir video paylaştı. Kısa sürede sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer alan videonun ardından Pişkin'in evine giden polis genç adamın yaşamına son verdiğini belirledi

İntihar videosu Sosyal Medyayı salladı!
İntihar videosu Sosyal Medyayı salladı!

ODTÜ Makina mezunu 35 yaşındaki Mehmet Pişkin, bu sabaha karşı  Facebook'ta "Mehmet Pişkin'in intihar notu" başlıklı 14 dakikalık bir video paylaştıktan sonra hayatına son verdi.

İntihar sebebini ve duygularını anlatan ve bir parçayla son bulan video kısa zamanda sosyal medyada yayıldı ve tartışma yarattı. 

İnternet girişimleri üzerine çalışan ve bir yazılım şirketinde yönetici olan Pişkin, genç yaşına rağmen çok başarılıydı ve çevresinde çok sevilen bir isimdi.Pişkin'in intihar notunu yayınlamasından 15 dakika sonra arkadaşları Pişkin'in evine gitti.
Ancak Pişkin o sırada kendini asmış ve hayatını kaybetmişti.

Çevresinde son derece neşeli, entelektüel, hareketli ve girişimci bir insan olarak tanınan Pişkin, videosunda gömülmek istemediğini ve bedeninin kadavra olarak kullanılmasını istediğini belirtiyor.

 

VİDEO İÇİN TIKLAYINIZPişkin, Ella Fitzgerald'dan Every Time We Say Goodbye çalarak sonlandırdığı videoyu şu cümlelerle yayınladı: 

"Merhabalar, bu sabah hayatıma son veriyorum. İntihar notu olarak dandik bir video bırakıyorum. Hayatıma güzellik ve ilham katan herkese teşekkür ederim. İyi bakın kendinize.

Hi, i'm ending my life this morning. I recorded this lousy video as a suicide note. Thanks to all who brought joy and inspiration to my life. Take care.
So long, and thanks for all the fish.

Mehmet"

 

IŞIL CİNMEN
icinmen@haberturk.com
HABERTURK.COM


#mehmet pişkin # mehmet pişkin intihar notu
Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
Sultan     2014-10-17 ataistmis birde o tarafta görürsün sen Allah'a inanmamayı
Kemal     2014-10-17 Bakın demedi demeyin şimdi birde bu moda olacak,Selfie di filan derken şimdi intihar edecek kişiler bu yolu izleyecek buda bir akım olacak yada sevgilisi ile kavga edip intihar ediyorum diyenler sevgiliside 112 yi arayan vakalar var ya onlar şimdi facebooktan başlarlar!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Belki de o ambulans bizim evimize gidiyor olabilir”
“Belki de o ambulans bizim evimize gidiyor olabilir”
Acil serviste doktora benim hastama öncelik tanıyın yumruğu
Acil serviste doktora benim hastama öncelik tanıyın yumruğu