Denizlide Ambulansla Otomobil Çarpıştı: 5 Ölü

Katliam gibi kaza...

Denizlide Ambulansla Otomobil Çarpıştı: 5 Ölü
Denizlide Ambulansla Otomobil Çarpıştı: 5 Ölü ATTYİZ.BİZ.TR
Haberin Videosu

Her iki aracın da hurdaya döndüğü kazada, otomobildeki iki kişi ile ambulansta bulunan üç kişi hayatını kaybetti.

Son aldığımız bilgilere göre;

Ambulans Çivril 112'ye ait B Tipi görev yapan bir ekiptir.

Çocuk hasta ile annesini nakil eden ambulans Çal yolunda kaza yapmıştır.Kaza sonrasında Ambulans sol tarafa devrilmiş ve alev almıştır.

Yangının kısa sürede büyümesi üzerine Ambulansta bulunan,çocuk hasta ile annesi ve Ambulans sürücüsü Ambulans içersinde kalmış ve hayatını kaybetmişlerdir.

Kazaya karışan otomobilde ise 2 kişi hayatını kaybetmiştir.

Olayın duyulmasının ardından olay yerine çok sayıda Ambulans gönderilmiştir.

http://www.attyiz.biz.tr / DENİZLİ

 


DenizliHaber / 20 Mart 2012 Salı, 09:52


Tüy­ler ür­per­ten haber sabah sa­at­le­rin­de Çiv­ril’den geldi. Çiv­ril Dev­let Has­ta­ne­si’nden 1 ya­şın­da­ki hasta Mert Ay­do­ğan’ın De­niz­li Dev­let Has­ta­ne­si’ne nakli için ha­re­ke­te geçen Çiv­ril 112’ye bağlı Hü­se­yin Ak­ka­ya yö­ne­ti­min­de­ki 20 D 3316 pla­ka­lı am­bu­lans Çal’ın De­niz­ler Bel­de­si ya­kın­la­rın­da karşı is­ti­ka­met­ten gelen Cemal Er­türk yö­ne­ti­min­de­ki oto­mo­bil­le kafa ka­fa­ya çar­pış­tı.


Kaza son­ra­sı bir­den alev alan am­bu­lan­sın 41 ya­şın­da­ki şo­fö­rü Hü­se­yin Ak­ka­ya, 1 ya­şın­da­ki bebek Mert Ay­do­ğan ve 38 ya­şın­da­ki an­ne­si Tür­kan Ay­do­ğan ilk be­lir­le­me­le­re göre ya­na­rak, oto­mo­bil sü­rü­cü­sü Ma­ki­ne Mü­hen­di­si Cemal Er­türk ile oto­mo­bil­de bu­lu­nan Gıda Mü­hen­di­si Arif Dök­me­taş ise çarp­ma­nın et­ki­siy­le olay ye­rin­de can verdi.


Am­bu­lans için­de bu­lu­nan ya­ra­lı­lar 112 dok­to­ru Meh­met Özer ve Acil Tıp Tek­nis­ye­ni Barış Eren ile hasta ya­kı­nı Uyar Ay­do­ğan ise Pa­muk­ka­le Üni­ver­si­te­si Tıp Fa­kül­te­si Has­ta­ne­si’ne kal­dı­rıl­dı.


Ka­za­da eşi ve oğ­lu­nu kay­be­den baba Uyar Ay­do­ğan’ın du­ru­mu ağır. Sağ­lık per­so­nel­le­ri­nin ise ha­ya­ti teh­li­ke­yi at­lat­tı­ğı öğ­re­nil­di.


VALİ DEMİR OLAY YERİNDE

Kazanın hemen ardından bilgilendirilen Vali Abdulkadir Demir, apar topar beraberinde İl Sağlık Müdürü Erdoğan Taş ile birlikte kazanın yaşandığı olay yerine gitti.

Burada yetkililerden bilgi alan Vali Demir, kazanın 2 can aldığı Aydoğan Ailesi’nin akrabalarıyla görüşüp telkinde bulundu. Vali Demir kazada yaşamını yitiren ambulans şoförünün ailesiyle de görüşüp başsağlında bulundu.


ACIMIZ ÇOK BÜYÜK

İl Sağlık Müdürü Erdoğan Taş, “Acımız çok büyük. Kaza sonrası olay yerinde karşılaştığımız ambulansın görüntüsünü anlatmaya dilim varmıyor. Çok zor bir durum. Allah kaybettiklerimizin yakınlarına sabır versin. Bu kötü kazayı korkunç bir şekilde anlatan küle dönmüş ambulansımızı da hemen olay yerinden kaldırttık. Aydoğan ailesinin yakınlarına daha büyük acılar vermesin diye” dedi.

Kaynak: denizlihaber

 

İLGİLİ HABERLER

Dehşetin Videosu

Ambulansta niye böyle bir yangın çıkıyor?


#Denizli #112 #Acil #Çal #Ambulans Kazası

Dikkat ! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
yaşar çatkın     2012-03-27 Ben ambulans şöförüyüm kazada ölenlere allahtan rahmet;yaralılarada acil şifalar diliyorum.bütün saglık camiasının bası sagolsun ve hala 112 rizksiz birim diyenler utansın.
Veli DEMİRCİ     2012-03-21 Benim kızım da Att olarak özel bir hastanede çalışmaktadır. Kazada hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet geride bıraktıklarına sabırlar dilerim.Geçmiş olsun Çivril 112
van 112 ailesi     2012-03-21 Kazada ölenlere Allahtan rahmet diliyoruz.112 hala risksiz birim mi peki sadece bu soruyu soruyorum??
erzurum 112 ailesi     2012-03-20 hayatını kaybedenlere allah rahmet eylesin.yakınlarına sabır versin.riskli birim olduğumuzu görün artık.......
Afyon 112 Ailesi     2012-03-20

Kazada hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet geride bıraktıklarına sabırlar dileriz.Geçmiş olsun Çivril 112

Uşak/Banaz 112 Ailesi     2012-03-20 Kazada hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet geride bıraktıklarına sabırlar diliyoruz.
Bekilli 112     2012-03-20 Kazada hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet geride bıraktıklarına sabırlar diliyoruz.
Sivaslı Devlet Hastanesi     2012-03-20 Kazada hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet geride bıraktıklarına sabırlar dileriz.Geçmiş olsun Çivril 112,Denizli 112 Ailesi
Gediz 112     2012-03-20 Kazada hayatını kaybedenlere Cenab-ı Allah'tan rahmet dileriz.Çivril 112 ailesinin başı sağsolun kendileri ile Uşak'a hasta getirdiğimizde karşılaşıyoruz Çivril 112 ekibi mükemmel bir ekip,Geçmiş olsun arkadaşlar başınız sağolsun
DÜRİYE     2012-03-20 Kazada hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet geride bıraktıklarına sabırlar diLERİM. VE HALA DAHA SAĞLIK BAKANLIĞI BİZ SAĞLIK ÇALIŞANLARINI 112 İSTASYONLARINI RİSKLİ BİRİM KABUL ETMİYOR.(bunun ahirette hesaplaşmasıda var tabi)ALLAH (c.c)YARDIMCIMIZ OLSUN.....
Uşak 112     2012-03-20 Kazada hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet geride bıraktıklarına sabırlar diliyoruz. Başınız Sağolsun Çivril 112
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
O Ambulansa Soruşturma
O Ambulansa Soruşturma
112 Acil hattına yapılan 7 milyon çağrının yüzde 90'ı asılsız
112 Acil hattına yapılan 7 milyon çağrının yüzde 90'ı asılsız