22 Aralık Paramedikler Günü Resimli Kutlama Mesajları

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
22 Aralık Paramedikler Günü Resimli Kutlama Mesajları
Abone ol
22 Aralık Paramedikler Günü Kutlama Mesajları,İlk ve Acil Yardım Bölümü,AABT Kutlama Mesajı,Paramedik Tebrik Mesajları

Her yıl 22 Aralık Günü kutlanan Paramedikler Günü ile ilgili kutlama mesajlarına,Resimli Kutlama Kartlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

*1992* yılında YÖK üniversitelerde Paramedik Programı açılmasına izin vermiş ve bu karar Resmi Gazete’de *22 Aralık 1992* tarihinde yayınlanmıştır.
Dokuz Eylül Üniversitesi *1995* yılında ilk mezunlarını vermiş ve o yıllarda meslektaşlarımız özel sektörde çalışma imkânı bulabilmiştir.


 İlk “ *Paramedik Ataması* ” uzun uğraşlar sonucunda *2004* yılı Ocak ayında yapılmış ve paramedikler Sağlık Bakanlığı bünyesindeki görevlerine başlamışlardır.

*2005* yılından itibaren ülkemizde 22 Aralık günü " *Paramedikler Günü* " olarak benimsenmiştir.
Son üç yıldır yurt çapında etkinlikler, ilgili tarihi takip eden haftaya yayıldığından *“22 Aralık Paramedikler Günü”* 22-28 Aralık haftası boyunca kutlanmaktadır.

22 ARALIK PARAMEDİKLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJLARI

 Her gün binlerce hayata dokunan sağlık emekçilerimizin Paramedikler Günü kutlu olsun.

 22 Aralık Dünya Paramedikler günü kutlu olsun

22 Aralık Paramekler Günü hepimize kutlu olsun. Pandemide sahada, acil servisde zorlu şartlarda görev yapan bizler insan hayatına dokunabilme azmimizden eksilmeden devam edeceğiz. PARAMEDİK HAYAT KURTARIR

​​​​​​​

​​​​​​​ Acil Sağlık Hizmetlerinin çalışkan, fedakar ve gece-gündüz demeden özveri ile görevlerini yapan tüm Paramediklerin 22 Aralık Dünya #ParamedikGünü Kutlu olsun!

​​​​​​​ Acil Sağlık Hizmetlerinde gece-gündüz, pandemi-afet demeden özveri ile görevlerini yapan, çalışkan, fedakar tüm Paramediklerimizin 22 Aralık Dünya #ParamedikGünü Kutlu olsun!

​​​​​​​ Acil Sağlık Hizmetlerinin fedakar çalışanları Paramediklerimizin "22 Aralık #ParamedikGünü"nü kutluyoruz.

​​​​​​​ Değerli yol arkadaşlarımız, 22 Aralık Dünya Paramedikler Gününüz kutlu olsun.

​​​​​​​ Hastane öncesi acil sağlık hizmeti sunumunda sabırla ve özveriyle görevini yapan Paramediklerimizin "Dünya Paramedikler Günü" kutlu olsun.

​​​​​​​ Acil Sağlık Hizmetlerinin sunumunda sabırla, hoşgörüyle zorluklara göğüs geren ve büyük bir özveri ile insanlığa hizmet eden Paramediklerimizin “22 Aralık Paramedikler gününü” kutluyoruz.

​​​​​​​ Özellikle bu zor günlerimizde, her an bizim sağlığımız için savaşan tüm paramedik çalışanlarının Paramedik Günü, Kutlu olsun. Gerçek kahraman sizlersiniz! Sonsuz teşekkürler.

​​​​​​​ Hızlı ve etkin müdahale ile hayat kurtarmak için gece gündüz çalışan tüm acil sağlık çalışanlarımızın paramedik günü kutlu olsun.

​​​​​​​ Yaşam ile ölüm arasında yürüyen, işini özveri ile yapan ve her koşulda insanlığa umut olan profesyonel sağlık teknikerlerinin 22 Aralık Paramedikler Günü Kutlu Olsun

Anahtar Kelimeler:
 • 3
  SEVDİM
 • 2
  ALKIŞ
 • 1
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Vakaya Giden Ambulans Kaza Yaptı: 4 YaralıÖnceki Haber

Vakaya Giden Ambulans Kaza Yaptı: 4 Yara...

Acil Vakaya Geldiler,Gördükleri Karşısında Şaşkına DöndülerSonraki Haber

Acil Vakaya Geldiler,Gördükleri Karşısın...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar