Konya'da yılın doktoru seçildi!

Kulu Devlet Hastanesi'nde çalışan Uzman Dr. Enver Sönmez, 22 yıllık özverili çalışması nedeniyle Konya'da yılın doktoru seçildi...

Konya'da yılın doktoru seçildi!
Konya'da yılın doktoru seçildi!

 

 

Kulu Devlet Hastanesi'nde Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı olarak çalışan Uzman Dr. Enver Sönmez, 22 yıllık çalışması nedeniyle Konya'da yılın doktoru seçildi.

 

1991 yılında Kulu'da çalışmaya başlayan Uzman Dr. Sönmez, burada çalıştığı uzun süre içerisinde gerek çalışma arkadaşları gerekse hastalar tarafından takdir edilen bir kişi oldu.

 

Diğer uzmanlık alanlarında hekim bulunamadığı dönemlerde o alanlarda da kendini geliştirip hastalarına faydalı olmak için elinden geleni yapan Sönmez, hastaların sevgi ve saygısını kazandı. Yeni göreve başlayan meslektaşlarına hep yardımcı olan Uzm. Dr. Enver Sönmez, doktor arkadaşlarının takdir ettiği bir kişi olarak da tanınıyor.

 

Bu çalışmaları sonucunda Kulu İlçe Sağlık Müdürü Dr. Şerif Parlak'ın dikkatini çeken Dr. Enver Sönmez, Konya İl Sağlık Müdürlüğüne yapılan teklif sonucu Konya'da yılın doktoru ilan edildi.

 

Dr. Enver Sönmez, Konya'da yılın doktoru seçilmesinin kendisini çok gururlandırdığını belirterek, katkısı olan tüm yöneticilere teşekkür ettiğini belirtti. Sönmez ödülünü, ilerideki günlerde Ankara'da yapılacak törende Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun elinden alacak.


#konya #kulu #devlet #hastane #yılın #doktoru
Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uçak ambulans sayısı 4'e çıktı
Uçak ambulans sayısı 4'e çıktı
81.Dönem DHY Münhal kadrolar yayımlanmıştır
81.Dönem DHY Münhal kadrolar yayımlanmıştır