Göreve Yeni Başlayan ATT Ne Kadar Maaş Alır?

Acil Tıp Teknisyeni Maaşları,Zamlı ATT Maaşları,2019 Temmuz Acil Tıp Teknisyeni Maaşı.

Göreve Yeni Başlayan ATT Ne Kadar Maaş Alır?
Göreve Yeni Başlayan ATT Ne Kadar Maaş Alır? ATTYİZ.BİZ.TR

TÜİK tarafından açıklanan rakamlara göre,memurlara 2019 Temmuz ayından itibaren toplu sözleşmede kararlaştırılan yüzde 5 'lik zamma ilave olarak 1,01 (Enflasyon Farkı) zam verilecek.

Memurlar 2019 Temmuz ayında Yüzde 5 + 1,01 Enflasyon farkı ile birlikte Toplamda Yüzde 6,01 zam alacak.

 ?  2019-Temmuz Zamlı Oranlara Göre Acil Tıp Teknisyeni (ATT/Lise Mezunu) Ne Kadar Maaş Alacak ?  

Kamuda görev yapan Acil Tıp Teknisyenleri ayda ortalama 7-8 gün çalışırlar.Aylık çalışma süreleri ilgili aydaki mesai gününün 8 ile çarpılıp 24'e bölünmesi ile bulunur.

Örneğin: Temmuz 2019 için hesaplama yapıldığında;

Temmuz ayında 31 gün vardır,31 günün 9 günü (4 hafta sonu ve 15 Temmuz  Tatili var) 

31-9 = 22 Mesai günü var.

22x8 = 176 Saat yani devlet memurunun 2019-Temmuz ayında çalışması gereken saat 176 saat.

176/24 = 7,3 Nöbet. (7 Nöbet 1 Mesai)

 Not :  Acil Tıp Tekniseyeni olarak görev yapanlar , Önlisans (2 Yıllık) okul bitirmişler ve intibak yapılmışsa Paramedik Maaşlarını baz almalıdırlar. Buradaki bilgiler Acil Tıp Teknisyeni olarak Görevine devam edenlere (Lise Mezunu ) aittir.

 

 12/3 Kadro/Dereceli Göreve Yeni Başlamış Acil Tıp Teknisyeni (ATT) Maaşları 2019-Temmuz Zamlı (Enflasyon Farkı Dahil) :  

 

Sabit Ek Ödeme tutarı derece kademeye göre değişiklik göstermektedir. Derece Kademenize göre Sabit Ek Ödemenizi öğrenmek için TIKLAYINIZ

Döner sermaye (Performans): 300-600 TL (Kuruma göre farklılık göstermektedir).

Yemek Ücreti: 288,0 TL

Nöbet Ücreti: 2019-Temmuz Zamlı Nöbet Ücretlerine buradan ulaşabilirsiniz.

 ** Hesaplamalarda %20'li vergi dilimi esas alınmıştır.

 #  Hesaplama 2007 yılında atanmış bir Acil Tıp Teknisyeni (Lise Mezunu)  12/3 Kadro Dereceli Personele göre yapılmıştır.

 #  Hesaplamarda 112 Acil Sağlık Hizmetlerinde çalışan personel baz alınmıştır. Diğer kurumlar Yemek Bedelini hesaplamaya dahil etmemelidir.

** Hesaplamaya Sendika Üyeliği Eklenmemiştir.Temmuz ayında sendika üyeleri yaklaşık 100,00 TL Toplu Sözleşme İkramiyesi alarak 4.130 TL civarında Maaş Ödemesi alacaklardır.

  Not  :  Sitemizde hesaplanan bu bordro bilgi amaçlı olarak düzenlenmiştir. Gelir/Gider Kalemlerindeki değişikliklerden dolayı farklılık gösterebilir.

  •  Bu veriler evli olmayan bir çalışan için geçerlidir. Evli ve eşi çalışmıyor ise ayrıca çocuk sayısı en fazla 3’e kadar çocuk parası ve aile yardım ücreti ek olarak maaşlarına yansır.
  • Sözleşmeli sağlık personeli maaşları her yıl ocak ve temmuz aylarında zam almaktadırlar. Paramedik (İlk ve Acil Yardım) Personeli 657 ye tabi olan 4/b li personelin aldığı maaşlara tabidirler.
#Acil Tıp Teknisyeni Maaşları #Zamlı ATT Maaşları #2019 Temmuz Acil Tıp Teknisyeni Maaşı. #Göreve Yeni Başlayan ATT Ne Kadar Maaş Alır #2019 ATT Maaşları #ATT Maaşı #Temmuz 2019 ATT Maaşı

Dikkat ! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
31 yaşındaki hemşire araçta ölü bulundu
31 yaşındaki hemşire araçta ölü bulundu
Hemşire, Antalya'daki kazada hayatını kaybetti
Hemşire, Antalya'daki kazada hayatını kaybetti