Van İl Sağlık Müdürlüğü Sürekli İşçi İstihdamı Sözlü Sınav Sonuçları

T.C. Sağlık Bakanlığı taşra teşkilatı hizmet birimlerinde 4857 sayılı İş Kanunu ve ilgili Yönetmelik kapsamında ilan edilen sürekli işçi adayların başvuru ve sözlü mülakat süreci tamamlanmış olup sınav sonuçları aşağıda yayınlanmıştır.

Van İl Sağlık Müdürlüğü Sürekli İşçi İstihdamı Sözlü Sınav Sonuçları
Van İl Sağlık Müdürlüğü Sürekli İşçi İstihdamı Sözlü Sınav Sonuçları ATTYİZ.BİZ.TR

T.C. Sağlık Bakanlığı taşra teşkilatı hizmet birimlerinde 4857 sayılı İş Kanunu ve ilgili Yönetmelik kapsamında ilan edilen sürekli işçi adayların başvuru ve sözlü mülakat süreci tamamlanmış olup sınav sonuçları aşağıda yayınlanmıştır.

Ayrıca “Sınav sonucunda başarılı olan adayın atamasının yapılacağı anlamına gelmemektedir. Başarılı olan adayların atama işlemleri Güvenlik

Soruşturması ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlanmasından sonra tamamlanacaktır.”

İş bu ilan tebligat yerine geçecek olup adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

 

SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI

 

 

Başvuru Evrakları için Tıklayınız.
 

SÜREKLİ İŞÇİ EVRAK TESLİM TAKVİMİ

Sınav sonucunun ilanı

02 Nisan 2019

Sınav sonuçlarına itiraz

03 - 05 Nisan 2019

İtirazların incelenmesi, karara bağlanması ve kesin sonuçların İl Sağlık Müdürlüğünün resmi internet adresinde yayınlanması

08 – 10 Nisan 2019

Sınavı  asıl olarak kazanan adayların atamaya esas belgelerini İl Sağlık Müdürlüğüne elden teslim edilmesi

11 - 15 Nisan 2019

 

 

NOT:

Sınav sonuçlarına itirazlar 03-05 Nisan 2019 tarihleri arasında, gerekçesini belirtmek kaydıyla dilekçe ile İl Sağlık Müdürlüğüne yapılacaktır. 

Yapılan itirazlar sınav kurulu tarafından değerlendirilerek kesinleşmiş listeler 10 Nisan 2019 tarihinde İl Sağlık Müdürlüğü resmi internet sitesinde yayınlanacak olup,  adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

Sınavı yedek olarak kazanan adaylar evrak teslimi yapmayacaktır. Asıl adayların işlemleri tamamlandıktan sonra ihtiyaç duyulması halinde yedek adaylar için yeniden duyuru yapılacaktır.

 
 
#Van İl Sağlık Müdürlüğü #Sürekli İşçi İstihdamı Sözlü Sınav Sonuçları #Ambulans Sürücüsü Alımı #Van #Sağlık Bakanlığı #Sağlık Personeli Alımı

Dikkat ! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ambulans ile otomobil çarpıştı!
Ambulans ile otomobil çarpıştı!
Ambulans Şoförü Milli Eğitim Bakanlığından Tazminat Kazandı
Ambulans Şoförü Milli Eğitim Bakanlığından Tazminat Kazandı