Ordu İl Sağlık Müdürlüğü Sözlü Sınava Alınan Sürekli İşçi Adayları Sınav Sonuçları

23-24 Ocak 2019 tarihleri arasında Müdürlüğümüz tarafından yapılan SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI SÖZLÜ SINAVI SONUÇLARI açıklanmıştır. Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.

Ordu İl Sağlık Müdürlüğü Sözlü Sınava Alınan Sürekli İşçi Adayları Sınav Sonuçları
Ordu İl Sağlık Müdürlüğü Sözlü Sınava Alınan Sürekli İşçi Adayları Sınav Sonuçları ATTYİZ.BİZ.TR

23-24 Ocak 2019 tarihleri arasında Müdürlüğümüz tarafından yapılan SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI SÖZLÜ SINAVI SONUÇLARI açıklanmıştır.

Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir. 
 


SONUCUNUZU GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Sürekli işçi alımı sürecine ilişkin iş ve işlemler aşağıda belirtilen takvim doğrultusunda yürütülecektir.

 

 

Sınav Sonuçlarına İtiraz

*Adaylar Sınav Sonuçlarına İlişkin İtiraz Dilekçelerini Sınav Kurulu veya Kurullarına Sunulmak Üzere İl Sağlık Müdürlüğümüz  (B Blok) Genel Evrak Birimine elden teslim edeceklerdir.

 


3-5 Nisan 2019

 

İtirazların İncelenmesi, Karara Bağlanması ve Sonuçlarının Müdürlüğümüz İnternet Adresinden İlan Edilmesi

 

8-10 Nisan 2019

 

Sınavda Asıl Olarak Başarılı Olan Adayların Atamaya Esas Belgelerinin Müdürlüğümüze  Teslimi

*Sınavda Asıl Olarak Başarılı Olan Adaylar Ek-8 Atamaya Esas İstenen Belgelerini en geç 15.04.2019 tarihi mesai bitimine kadar İl Sağlık Müdürlüğümüz  (B Blok) Genel Evrak Birimine eksiksiz olarak  elden teslim edeceklerdir.

 11-15 Nisan 2019

 

*Sınav sonucunda asıl olarak başarılı olan adayların atama işlemleri, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlanmasından ve komisyon tarafından atamaya esas belgelerin uygunluğunun değerlendirilmesinden sonra tamamlanacaktır.

.
Yedek Listeden Başarılı Olan Adayların Dikkatine: Sınavda başarılı olupta ataması yapılanlardan atama işleminin sonuçlanmasını müteakip yasal mazeretler haricinde 30 (otuz) gün içinde göreve başlamayanların atamaları iptal edilecektir. Bu şekilde göreve başlamayanlar ile kendi isteği göreve başlamak istemeyenlerin ve atama şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılarak işe başlatılmayanların yerine yedek listenin ilk sırasındaki kişiden başlamak suretiyle atama işlemleri başlatılacaktır.

EK-8 Atamaya Esas Belgeler

 
 
 
#Ordu İl Sağlık Müdürlüğü #Sürekli İşçi Adayları Sınav Sonuçları

Dikkat ! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
31 yaşındaki hemşire araçta ölü bulundu
31 yaşındaki hemşire araçta ölü bulundu
Hemşire, Antalya'daki kazada hayatını kaybetti
Hemşire, Antalya'daki kazada hayatını kaybetti