Sürekli İşçi Alım Kurası Yerleşen Asil ve Yedek Adaylar Listesi (Ankara)

Kuraya tabi mesleklerde ilan edilen münhal kadronun 4 (dört) katı aday sözlü sınava alınacaktır. Ancak, İl sağlık müdürlükleri tarafından yapılan belge kontrolü sonucunda; başvuru şartlarını taşımayanlar ile herhangi bir nedenle sözlü sınava katılamayacaklardan dolayı ilan edilen münhal kadronun 4 (dört) katından az sayıda adayın kalması halinde, yedek listenin ilk sırasındaki adaydan başlamak suretiyle azalan sayı kadar yedek aday sözlü sınava alınacaktır denilmektedir.

Sürekli İşçi Alım Kurası Yerleşen Asil ve Yedek Adaylar Listesi (Ankara)
Sürekli İşçi Alım Kurası Yerleşen Asil ve Yedek Adaylar Listesi (Ankara) ATTYİZ.BİZ.TR

Kuraya tabi mesleklerde ilan edilen münhal kadronun 4 (dört) katı aday sözlü sınava alınacaktır.

Ancak, İl sağlık müdürlükleri tarafından yapılan belge kontrolü sonucunda; başvuru şartlarını taşımayanlar ile herhangi bir nedenle sözlü sınava katılamayacaklardan dolayı ilan edilen münhal kadronun 4 (dört) katından az sayıda adayın kalması halinde, yedek listenin ilk sırasındaki adaydan başlamak suretiyle azalan sayı kadar yedek aday sözlü sınava alınacaktır denilmektedir.

Bu bağlamda ekli Listede ismi bulunan Yedek Adayların ekte yer alan başvuru belgelerini 21 Ocak 2019 tarihinde Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Ana Hizmet Binası Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Bağdat Cd. No:62, 06105 Yenimahalle/Ankara Sürekli İşçi İşlemleri Birimine teslim etmeleri gerekmektedir.

 

  1. İş bu ilan ilgililere tebligat yerine geçecek olup adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
  2. Başvurular Hak Sahipleri tarafından yapılacaktır. Posta ya da kargo yoluyla gelen başvurular dikkate alınmayacaktır.
  3. Sözlü sınava alınacak adayların; sözlü sınav yeri ve tarihleri başvuru belgesi teslim ve kontrolünden sonra Müdürlüğümüz web sayfasında yayınlanacaktır. Bu nedenle adayların Müdürlüğümüz web sayfasını takip etmeleri gerekmektedir.

Sürekli İşçi Alımı Sözlü Sınav Başvuru Evrakları

#Ankara Sürekli İşçi #Asil Adaylar #Yedek Liste #Sağlık Bakanlığı #Tercih Listesi #Ankara Sağlık Müdürlüğü

Dikkat ! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üniversitede Hastanesinde 4/B Kadrosunda Çalışanlar KPSS Tercihinde Bulunabilir Mi?
Üniversitede Hastanesinde 4/B Kadrosunda Çalışanlar KPSS Tercihinde Bulunabilir Mi?
Türkiye'nin en büyük UMKE tatbikatı başladı
Türkiye'nin en büyük UMKE tatbikatı başladı