BOTAŞ Paramedik Alım İlanı

BOTAŞ Devlet Personel Başkanlığı web adresi üzerinden yayımladığı ilanla bünyesine 186 kadrolu personel alımı gerçekleştirecektir. Yayımlanan ilana başvuru detayları haberimizde...

BOTAŞ Paramedik Alım İlanı
BOTAŞ Paramedik Alım İlanı ATTYİZ.BİZ.TR

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) üzerinde BOTAŞ' a yönelik bir ilan yayımlandı. Bu ilanda BOTAŞ bünyesine 186 kadrolu personel alımı yapılacağı ifade edildi.

BOTAŞ bünyesinde görev almak isteyecek ziyaretçilerimiz için bilinmesi gereken detayları, başvuru adreslerini ve ilan edilen kadroları paylaşmaya çalışacağız.

Yayımlanan ilana başvuru yapmak isteyen kişilerin, ilanda belirtilen bölümlerden mezun olması, kamu haklarından mahrum olmaması, sağlık problemi bulunmaması, belirtilen başvuru tarihleri arasında başvurularını yapması, kamu zararına faaliyette yer almamış olması, güvenlik soruşturması ve arşiv kaydı bulunmaması, takım çalışmasına yatkın olması, mesai saatlerine özen gösterebilecek olması, muhakeme ve temsil yeteneği güçlü olması, mesleki bilgi sahibi olması, kendisine verilecek görevleri zamanında yerine getirebilecek olması, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmaması ya da en az iki yıl süreyle tecil ettirmiş olması, kamudaki bir görevinden disiplinsizlik suçu nedeniyle uzaklaştırılmamış olması şeklinde özetlenebilmektedir. 

186 Personel içersinde 1 Adet Paramedik Kadrosuda bulunmakta.

İstanbul Silivri İşletme Müdürlüğüne Sağlık Memuru ünvanı ile alım yapılacaktır.

Genel Hükümler:

1-İŞKUR’da ilan edilen işgücü talebinde belirtilen son başvuru tarihi itibarıyla adayların belirtilen okul bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

2- İŞKUR’da bildirilen nihai listede yer alacak adaylara evrak teslim ve sözlü sınav tarihi www.botas.gov.tr adresinde duyurulacak olup ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

3- İşe başlatılan işçilerin deneme süresi 30 gündür.

4- İşe başlayan işçiler, 3 yıl boyunca nakil isteğinde bulunamayacaktır.

5- İlana müracaat eden adayların 01.01.2019 tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmaları (01/01/1984 tarihinden sonra doğanlar) gerekmektedir

* Sağlık Memuru unvanı ile çalıştırılacaktır.

* En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak

BOTAŞ 186 Kadrolu Personel Alımı Kadroları

BOTAŞ yayımladığı personel alımı için kadroları; Dispeçer, Mühendis, Teknisyen, Uzman Yardımcısı, Sağlık Memuru, Büro Görevlisi, Avukat, Operatör kadrolarına yönelik olarak ilan etmiştir.

Bu kadrolara toplamda 186 kişilik bir kadrolu personel alımı yapılacaktır.

Yayımlanan botaş personel alımı için adayların başvurularını İŞKUR üzerinden yapmaları gerekmektedir.

İlanlar, 31.12.2018-04.01.2019 Tarihleri Arasında Türkiye İş Kurumunun https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/JobsOnAir.aspx İnternet Adresinde Yayımlanacaktır.

#BOTAŞ #Paramedik #Sağlık Memuru #İş İlanı #Özel Sektör #İlk ve Acil Yardım #İstanbul Paramedik İlanları

Dikkat ! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Olarak Görevlendirenler İçin Önemli Kazanım
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Olarak Görevlendirenler İçin Önemli Kazanım
2019 Yılı Haziran Dönemi İller Arası Atama/Tayin Radyoloji (Röntgen) Kadroları
2019 Yılı Haziran Dönemi İller Arası Atama/Tayin Radyoloji (Röntgen) Kadroları