istanbul escort

Sağlık Bakanlığı Personel Görev Yeri ve Zimmet Durumu Sorgulama

2018 Zimmet Sorgulama, ÇKYS, Kişi, Zimmet Sorgulama Detayları

Sağlık Bakanlığı Personel Görev Yeri ve Zimmet Durumu Sorgulama
Sağlık Bakanlığı Personel Görev Yeri ve Zimmet Durumu Sorgulama ATTYİZ.BİZ.TR

ÇKYS zimmet sorgulama, T. C. Sağlık Bakanlığı tarafından oluşturulan ve bakanlığa bağlı olarak görev yapan doktor, hemşire ya da diğer sağlık personellerinin zimmet durumu hakkında bilgi edinebileceği bir sistemdir. Çekirdek Yazılım Kaynak Sistemi yazılım biriminin geliştirmiş olduğu ÇKYS zimmet sorgulama ekranı sayesinde tüm sağlık çalışanları kolaylıkla üzerine zimmetli olduğu eşyalar hakkında bilgi edinebilmektedir.

ÇKYS sorgulama işlemi sayesinde, T. C. Sağlık Bakanlığı bünyesinde görev yapmakta olan doktorlar, hemşireler, sağlık teknikerleri ya da bunun gibi çeşitli sağlık personelleri, zimmet bilgilerine ulaşırken, aynı zamanda görev yeri hakkında da bilgi edinebilmektedir.

 

Bakanlık tarafından personellerini işini kolaylaştırmak adına Çekirdek Yazılım Kaynak Sistemi yazılım birimine hazırlatmış olduğu bu sorgulama platformu sayesinde çkys atama sorgulama işlemi de gerçekleştirilerek, personellerin nerede görev yapacağını kolaylıkla öğrenebilmesine olanak tanınmıştır.

Sağlık Bakanlığı personeli iseniz ve üzerinize zimmetli bulunan demirbaşları sorgulamak isterseniz burayı tıklayabilir veya aşağıdaki resmi tıklayabilirsiniz.

 

#Sağlık Bakanlığı #Personel Görev Yeri ve Zimmet Durumu Sorgulama
Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Herkesin Asli Görevinde Çalıştırılması Kararını Destekliyoruz
Herkesin Asli Görevinde Çalıştırılması Kararını Destekliyoruz
Yürek burkan an! Çocuğu yanı başına geldi ve...
Yürek burkan an! Çocuğu yanı başına geldi ve...