ATT Haksızlığı Bitirilmelidir!

“Acil Tıp teknisyenin öğrenim haksızlığı bitmeli” ATT’lerin iptal edilen intibaklarının açılan mahkeme ile geri kazanıldığı müjdesini veren Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, "Acil tıp teknisyenlerinin üst öğrenim haksızlığı bitmelidir” şeklinde

ATT Haksızlığı Bitirilmelidir!
ATT Haksızlığı Bitirilmelidir! ATTYİZ.BİZ.TR

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, şube binasında yaptığı açıklamada istinaf mahkemesine taşınan ATT’lerin öğrenim davasının lehine sonuçlandığını belirtti.

Çeker, bu tür sıkıntılarda kamunun zarar uğramaması adına konunun mahkemelere taşınmadan çözülmesini talep etti.

Türk Sağlık-Sen olarak üyelerimizin mağduriyetlerini gidermeye devam ettiklerini ifade eden Ömer Çeker, “Onlara yapılan haksızlıkların önüne geçmeye devam ediyoruz.

Hatırlanacağı gibi birçok ilde olduğu gibi Kocaeli’de idareler İş Sağlığı ve Güvenliği bölümünden mezun olan Acil Tıp Teknisyeni (ATT) kadrosunda görev yapan sağlık çalışanları ve üyelerimizin intibaklarını iptal ettiler.

 

 

İntibakların idarelerce iptal edilmesi neticesinde ATT’lerin zam ve tazminatlardan yoksun bırakılması üzerine sendika avukatlarımız tarafından hakkını aramak isteyen ATT olan üyelerimizin adına ülke genelinde ve Kocaeli’de idari Mahkemelerine dava açıldı” dedi.

 

Ömer ÇEKER

Türk Sağlık-Sen

Kocaeli Şube Bşk.

#ATT #Acil Tıp Teknisyeni İntibak #ATT İntibak #Öğrenim Haksızlığı #Mahkeme #İş Sağlığı ve Güvenliği #Türk Sağlık Sen #Ömer Çeker
Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
abdullah     2018-10-14 acil durum afet yönetimi önlisans programınında üst öğrenim sayılmasını istiyoruz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sözün bittiği yer... Sağlık meslek lisesi öğrencisi bile bunu yaparsa...
Sözün bittiği yer... Sağlık meslek lisesi öğrencisi bile bunu yaparsa...
112 Acil Servise 'Hangi partiye oy vermemi istersiniz?' Sorusu
112 Acil Servise 'Hangi partiye oy vermemi istersiniz?' Sorusu