“Belki de o ambulans bizim evimize gidiyor olabilir”

Tekirdağ İl Sağlık Müdür Yardımcısı Zafer Soykırlı, "112 ekiplerinin olaylara hızlı bir şekilde müdahale etmeleri için vatandaşların, trafikte ambulanslara yol vermelerinin faydalı olacağını düşünüyoruz. Belki de o ambulans bizim evimize gidiyor olabilir." dedi.

“Belki de o ambulans bizim evimize gidiyor olabilir”
“Belki de o ambulans bizim evimize gidiyor olabilir” ATTYİZ.BİZ.TR

Tekirdağ İl Sağlık Müdür Yardımcısı Soykırlı, yaptığı açıklamada, bazen trafikte ambulansların sürücülerle boğuştuğunu, vatandaşların  daha duyarlı olması gerektiğini söyledi.

Soykırlı, sağlık çalışanlarının zamana karşı yarışarak olaylara müdahale etmeye gayret ettiğini ifade ederek, "Acil durumlarda sağlık ekiplerinin yaptığı müdahaleler çok önemli. 

Bu durumlarda sağlık çalışanlarımız olaya en hızlı şekilde müdahale etmek için gayret gösteriyor. Çalışanalrımız çok değerli bir hizmeti yerien getiriyorlar.

Biz halkımız için 24 saat süresince görev yapıyoruz. Halkımızdan da istediğimi bizlere yardımcı olmaları." diye konuştu.

Vatandaşlarında bazı acil durumlarda sağlık ekiplerine zorluk çıkartmak yerine onlara yardımcı olması gerektiğini dile getiren Soykırlı, şunları kaydetti: "Halkımızın sağlığı adına çalışıyoruz. Vatandaşlarımız her zaman sağlık çalışanlarına yardımcı olmalarını istiyoruz. 

112 ekiplerinin olaylara hızlı bir şekilde müdahale etmeleri için vatandaşların, trafikte ambulanslara yol vermelerinin faydalı olacağını düşünüyoruz. Belki de o ambulans bizim evimize gidiyor olabilir.

 

Belki de bir gün bizim evimize gidecek olabilir O yüzden trafikteki sürücülerimizden anlayış bekliyoruz.

Aynı zamanda 112 hatlarının da gereksiz yere meşgul edilmemesini rica ediyoruz. Her zaman vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet için çalışmaya devam ediyoruz.

Kapaklı Bakış Gazetesi

#Tekirdağ #İl Sağlık Müdürlüğü #Ambulans #112 #112 Acil #Sağlık Müdür Yardımcısı #Zafer Soykırlı #112 Ekipleri #Belki de o ambulans bizim evimize gidiyor olabilir
Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık Çalışanlarına Şiddetin Önlenmesi İçin Yeni Düzenleme Meclis'ten Geçti
Sağlık Çalışanlarına Şiddetin Önlenmesi İçin Yeni Düzenleme Meclis'ten Geçti
Ek Zam Zaruridir, Kamu Çalışanları Rahat Bir Nefes Almalıdır.
Ek Zam Zaruridir, Kamu Çalışanları Rahat Bir Nefes Almalıdır.