Kırıkkale Üniversitesi 51 Kamu Personeli Alım İlanı Yayımlandı!

Kırıkkale Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için farklı sözleşmeli pozisyonlarda personel alımı yapacağını açıkladı.

Kırıkkale Üniversitesi 51 Kamu Personeli Alım İlanı Yayımlandı!
Kırıkkale Üniversitesi 51 Kamu Personeli Alım İlanı Yayımlandı! ATTYİZ.BİZ.TR

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana göre Kırıkkale Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için farklı pozisyonlarda sözleşmeli olarak personel alımı yapacağını açıkladı.

Yapılan açıklamaya göre Kırıkkale Üniversitesi 30 Hemşire, 6 Fizyoterapist, 1 Psikolog, 4 Röntgen teknisyeni, 6 Diğer Sağlık Personeli ve 4 Ebe olmak üzere toplamda 51 sözleşmeli personel alımı yapacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Başvuru yapacak adaylar, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak ve 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Ön Lisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden puan almış olmaları geremektedir.

BAŞVURUDA ARANACAK GENEL ŞARTLAR

1-657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşımak,

2- Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,

3- Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

4- Türk Ceza Kanun’un 53. Maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süre ile hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar. Milli Savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,

5- Erkekler için; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş olmak, 

6- 657 sayılı Kanun’un 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına, engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak, nöbetli ya da gece çalışmasına engel sağlık probleminin olmaması, 

7-Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılması sonucunda atanmaya engel bir durum bulunmamak, 

8-Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, 

9-Lisans mezunları için 2016 KPSS(B) Grubu KPSS P3, Ön Lisans mezunları için 2016 KPSS (B) Grubu KPSS P93 puanı esas alınacaktır,

BAŞVURULAR:

İlgili ilana başvuruda bulunacak adaylar başvurularına ilanın yayımlanması ile birlitke başlıyabilir ve en geç 15 içerisinde yani 27 Temmuz 2018 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı’na şahsen yapmaları gerekmektedir. Adayların posta yolu ile yaptıkları başvurular kabul edilmeyecektir. 

İlanın Tam Metni için burayı tıklayınız

#Kırıkkale Üniversitesi #Sözleşmeli Personel #Hemşire #Sağlık Personeli

Dikkat ! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Banka Promosyonunda Türkiye Rekoru
Banka Promosyonunda Türkiye Rekoru
Ambulansı Taşıyan Çekici Kaza Yaptı
Ambulansı Taşıyan Çekici Kaza Yaptı