Trafik kazalarına dikkat çekmek için aracını bu hale getirdi

Kayseri'de özel bir ambulans şirketinde sorumlu müdür olarak çalışan Acil Tıp Teknisyeni Mücahit Kızılörs....

Trafik kazalarına dikkat çekmek için aracını bu hale getirdi
Trafik kazalarına dikkat çekmek için aracını bu hale getirdi ATTYİZ.BİZ.TR

Kayseri'de özel bir ambulans şirketinde sorumlu müdür olarak çalışan Acil Tıp Teknisyeni Mücahit Kızılörs, otomobilinin sol ön kaputunun altına kot pantolonlu, spor ayakkabılı bir mankenin bacaklarını, arka kaputun altına bir mankenin elini, üst taraftaki bagaj üstü sepet bagaja da kefen görüntüsü taşıyan futbol topu ve branda ile yapılmış bir ceset koyup, trafik kazalarına dikkat çekmeye çalışıyor.

İlginç otomobili görenler hem şaşırıyor hem de irkiliyor Kocasinan ilçesinde bir özel ambulans şirketinde yöneticilik yapan Acil Tıp Teknisyeni (ATT) Mücahit Kızılörs (23),okulunu bitirince, biriktirdiği parayla Hayalimdeki otomobil dediği 1974 model Wolsvagen marka satın aldı.

Gitar çalıp, şarkıda söyleyen genç teknisyen, çok sevdiği gitarını ve diğer müzik aletlerini otomobilinin bağaj üstü sepetine yerleştirdi.

Daha sonra da, her gün yüzlercesi meydana gelen trafik kazalarındaki ölümlere, yaralanmalara dikkat çekmek için 38 BR 158 plakalı otomobilinin üstüne kefenli bir ceset, kaportanın önüne ve arkasına kazada kopmuş 2 bacak, bir el yerleştirdi.

 
#Acil Tıp Teknisyeni #ATT #Mücahit Kızılörs #Kayseri #Ambulans #Özel Ambulans
Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Belki de o ambulans bizim evimize gidiyor olabilir”
“Belki de o ambulans bizim evimize gidiyor olabilir”
Acil serviste doktora benim hastama öncelik tanıyın yumruğu
Acil serviste doktora benim hastama öncelik tanıyın yumruğu