istanbul escort

Özdemir:Yorgunuz bizi göndermeyin,Gerçeği Yansıtmamaktadır.

Ancak bu para lise mezunu arkadaşlarımızın tavana takılması nedeniyle alınamamaktadır. Ambulans sürücülüğünün araçta bulunan tüm sağlık çalışanları tarafından yapılması isteniyorsa, sürücülük yapan arkadaşlara maaşın yüzde 20 oranında yada döner sermayden verilecekse de tavana takılmaksızın en az 500 liralık bir ek ücret verilmesi gerekmektedir” dedi.

Özdemir:Yorgunuz bizi göndermeyin,Gerçeği Yansıtmamaktadır.
Özdemir:Yorgunuz bizi göndermeyin,Gerçeği Yansıtmamaktadır. ATTYİZ.BİZ.TR

Sağlık camiası Aliağa’daki ambulans kazasında görev şehidi olan paramedik Esma Başkurt’a ağlarken, Sağlık Sen İzmir Şube Başkanı Ekrem Özdemir, ambulans kazalarını önleyecek tedbirleri açıkladı. 


Geçtiğimiz hafta yaşanan Yeni Şakran 112 Ekibinin yaşadığı kazada bir paramedik Başkurt’un ölümü ‘Ambulans kazaları önlenebilir mi’ gibi sorular akla geldi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Sağlık Sen İzmir 2 No’lu Şube Başkanı Ekrem Özdemir, yaşanan üzücü olay nedeniyle Başkurt’a Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı, yaralananlara acil şifalar diledi.

Aliağa’daki kazada yaralanan ekip üyelerinin, 112 Komuta Merkezi’nden görevlendirme çıktığında, ‘Biz yorgunuz çıkmak istemiyoruz’ ifadelerinin gerçeği yansıtmadığını anlatan Özdemir, “Son ambulans kazasındaki verilen vakada 112 istasyonunun böyle bir talebi bulunmadığı kayıtlarda yer almaktadır” diye konuştu.

Feci kaza öncesi böyle uyarmış: Çok yorgunuz bizi göndermeyin haberi için TIKLAYINIZ

#Sağlık-Sen #İzmir #Ekrem ÖZDEMİR #Esma Başkurt #Paramedik #Şehit #Ambulans Kazaları #Ambulans kazaları önlenebilir mi
Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Herkesin Asli Görevinde Çalıştırılması Kararını Destekliyoruz
Herkesin Asli Görevinde Çalıştırılması Kararını Destekliyoruz
Yürek burkan an! Çocuğu yanı başına geldi ve...
Yürek burkan an! Çocuğu yanı başına geldi ve...