İŞKUR Acil Tıp Teknisyeni personel alımı ilanı yayınladı

Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığı ile en az ön lisans mezunu acil tıp teknisyeni alımı yapılıyor. Peki ilana ilişkin detaylar nelerdir?

İŞKUR Acil Tıp Teknisyeni personel alımı ilanı yayınladı
İŞKUR Acil Tıp Teknisyeni personel alımı ilanı yayınladı ATTYİZ.BİZ.TR

Ülkemizin istihdam konusunda en bilinir ve en önemli kamu kurumları arasında yer alan Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden çok sayıda ilanlar yayımlanmaya devam etmekte olup haber ekibimize gelen acil tıp teknisyenliği kadrosu istekleri için okurlarımıza ilan detaylarının yer aldığı içeriği ürettik.

Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığı ile özel sektör firmaları kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere farklı şehirlerde en az ön lisans olma şartı ile toplam 5 acil tıp teknisyeni alımı yapıyor. Peki acil tıp teknisyenliği alımı ilanına başvurular nasıl yapılacak?

Tüm detayları Altın haber ekibi olarak okurlarımıza açıklıyoruz.

Acil tıp teknisyenliği ilanında yer alan şartlar neler?

İlana nasıl başvurulur?

ilan hakkımda merak edilen tüm soruların cevaplarını Altın haber olarak inceliyoruz.

Beş kişilik açık pozisyonun yer aldığı ilanda, Antalya, İzmir, Manisa, İstanbul, Türkiye geneli olmak üzere çeşitli illerde personel ihtiyacı bulunmakta.

İhtiyaca yönelik aranan pozisyonda alım şartları ise, acil tıp teknisyenliği konusunda en az ön lisans diplomasına sahip olmak, ilanın yer aldığı şehirlerde yaşıyor olmak, ikame ediyor olmak.

Askerliğini yapmış olmak, en az iki yıl tecilli olması gibi başlıca şartlar aranmakta. İzmir ilanında yer alan şartlar ise, en az lise mezunu olmak, DSP belgesine sahip olan sağlık personeli alınacağı belirtilmiş.

İlanların geneli özel sektörde yer almakta olup, başvuruların İŞKUR üzerinden yapılabileceği gibi detaylarda yer verilmiş ise ilgili kurumun maila dresinede yapılabilmekte. (www.altin.net.tr)

#İŞKUR #Türkiye İş Kurumu #Acil Tıp Teknisyeni #ATT #İlan
Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
İRFAN     2018-03-22 BURRAYA KADAR DÜŞRÜDÜNÜZ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun'daki doktora şiddet olayı ile ilgili hastane yönetimi konuştu
Samsun'daki doktora şiddet olayı ile ilgili hastane yönetimi konuştu
Röntgen Teknisyenleri İçin Önemli Danıştay Kararı
Röntgen Teknisyenleri İçin Önemli Danıştay Kararı