2018 yılı ilk alımlarının Mart ayında başlayacak Müjdesi!

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ile görüşen milletvekili Ahmet Selim Yurdakul, yardımcı sağlık branşları için müjdeyi verdi. 2018 yılı ilk alımlarının Mart ayında başlayacağı müjdesi geldiğini belirtti. Şimdi sıra branşlara adil kontenjan dağılımında!

 2018 yılı ilk alımlarının Mart ayında başlayacak Müjdesi!
 2018 yılı ilk alımlarının Mart ayında başlayacak Müjdesi! ATTYİZ.BİZ.TR

2018 yılı sağlık personeli alımları kapsamında birçok branş için adil dağılım olması yönünde haberler yayımlamakta ve adayların sesini duyurmaktayız. Birçok haberimizde olduğu gibi Sağlık Personeli alımları için de gündem oluşturduğumuzu düşünmekteyiz.

Daha önce Nisan gibi başlayacak alımların Mart’ta başlanacağı yönünde vekilimizden müjde geldi.

Özellikle de yardımcı sağlık branşları ile söze başlayan ifadelerinde Bakan’ın Mart ayı için personel alımı başlatacağına dair açıklama yaptığını belirtti.

MHP Genel Başkan Başdanışmanı, MHP MYK Üyesi, MHP Antalya Milletvekili Ahmet Selim Yurdakul’dan sağlık personeli alımı müjdesi!

Sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada Sağlık Bakanı Ahmet Demircan’la görüşmesi sonrası 2018 yılı sağlık personeli alımlarının Mart’ta başlayacağı müjdesini verdi!

 

Vekilimiz Ahmet Selim Yurdakul yaptığı açıklama tam metni şu şekildedir: “ Yardımcı Sağlık Branşlarından Kıymetli Kardeşlerim, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ile Görüşmelerimizde, En Kısa Zamanda Yeni Alıma Gidilmesi Girişimlerimizin Neticesi Olarak 2018 Yılının İlk Alımları Mart Ayında Başlayacaktır. Hayırlı ve Uğurlu Olsun.”

Kaynak: Sağlık Bakanlığı Personel Alımları Haberlerimizin Ardından 2018 Yılı İlk Alımı Mart Ayında Başlayacağı Müjdesi Geldi

#Ahmet Selim Yurdakul #Sağlık Personeli #Sağlık Bakanı #Ahmet Demircan
Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık Personeline bıçak çekti, tutuklandı
Sağlık Personeline bıçak çekti, tutuklandı
Karadeniz gezisine çıkan sağlıkçılar kaza yaptı: 3 ölü, 1 yaralı
Karadeniz gezisine çıkan sağlıkçılar kaza yaptı: 3 ölü, 1 yaralı