Kula'nın Sevilen Ambulans Şoförü Son Yolculuğuna Uğurlandı

İlk Tören Hastanede Düzenlendi

Kula'nın Sevilen Ambulans Şoförü Son Yolculuğuna Uğurlandı
Kula'nın Sevilen Ambulans Şoförü Son Yolculuğuna Uğurlandı ATTYİZ.BİZ.TR

Manisa’nın Kula İlçesinde 25 yıldır Kula devlet hastanesinde ambulans şoförü olarak görev yapan 48 yaşındaki Hamdi Kösem son yolculuğuna gözyaşları arasında uğurlandı.

Önceki gün hayatını kaybeden Kulalı ambulans şoförü Hamdi Kösem’in cenazesi Şah Süleyman Camiinde  kılınan cenaze namazına müteakip ilçe  Mezarlığına defnedildi.

48 yaşında hayatını kaybeden Hamdi Kösem  3 çoçuk babasıydı. Geçirdiği rahatsızlık sonucu  9 Eylül üniversitesinde tedavi altına alınan ve daha sonra Kalp Damar ameliyatı geçirdikten sonra yoğun bakımda yaşam mücadelesini kaybeden Kösem’ ilk olarak Kula devlet hastanesi bahçesinde tören düzenlendi. Törene Kula Kaymakamı Osman Güven, Manisa il sağlık müdürü  Dr. Necip Yemenici, Kula devlet hastanesi Başhekimi Dr Vahit Demir, ;lçe Milli eğitim müdürü Adem Sümen ve mesai arkadaşlarıyla akrabaları katıldı.

Törende konuşan Kula Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr Vahit Demir, çok özel ve çok değerli bir insanı kaybettiklerini belirterek "Acımız çok büyük, kelimelerle ifade edemiyorum. 25 yıldır Kula ilçemizde görev yapan Hamdi Kösem Hayatta yaptığı her şeyin sonucunu bilerek hareket ederdi. İnsanlara karşı güler yüzlülüğünü hiç esirgemedi geride 3 çocuk ve acılı bir eş bıraktı " dedi.

Mesai Arkadaşı Hastane Müdürü Ali Akarsu ise, Hamdi Kösem’in 25 yıldır görevi yürüttüğünü ve bu aşamada çok sıcak ilişkiler kurduklarını ifade ederek " Hepimizle temasları çok iyiydi. Kurumun çok iyi gitmesi için elinden geleni yapardı ama ekonomik gelir durumu zayıf olan biri için ricada bulunduğumuzda hem kurumu koruyarak hem o yurttaşımıza nasıl destek oluruz demek için çaba sarf ederdi" diye konuştu.

 

Hamdi Kösem, Öğle Namazından sonra Şah Süleyman Camii’nde kılınan cenaze namazına müteakip toprağa verildi.

#Manisa #Kula #Ambulans #Ambulans Şoförü #Hamdi Kösem #Şah Süleyman Camii #Dr. Necip Yemenici #Dr Vahit Demir
Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Dr. Nihat Zincir evinde ölü bulundu...
Uzman Dr. Nihat Zincir evinde ölü bulundu...
Başsavcılık 3 ayrı suçtan soruşturma başlattı
Başsavcılık 3 ayrı suçtan soruşturma başlattı