Advert

Veysel Eroğlu 112 Acil Sağlık Hizmetleri Haftası Etkinliklerine Katıldı.

Her yıl 1-7 Aralık tarihleri arasında kutlanan Acil Sağlık Hizmetleri Haftası, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü tarafından Anıtpark’ta kurulan çadırda vatandaşlarımıza bilgi verilerek çeşitli etkinlikler düzenlendi. Anıtpark önünde düzenlenen Acil Sağlık Hizmetleri Haftası Etkinliklerine...

Veysel Eroğlu 112 Acil Sağlık Hizmetleri Haftası Etkinliklerine Katıldı.
Veysel Eroğlu 112 Acil Sağlık Hizmetleri Haftası Etkinliklerine Katıldı. ATTYİZ.BİZ.TR
Her yıl 1-7 Aralık tarihleri arasında kutlanan Acil Sağlık Hizmetleri Haftası, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü tarafından Anıtpark’ta kurulan çadırda vatandaşlarımıza bilgi verilerek çeşitli etkinlikler düzenlendi.
 
Anıtpark önünde düzenlenen Acil Sağlık Hizmetleri Haftası Etkinliklerine Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Vali Mustafa Tutulmaz, Milletvekili Av. Ali Özkaya, Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdür V. Dr. Gülsüm Ateş Doğan, İl Protokolü ile 112 Acil Servis çalışanları, UMKE ve AFAD ekipleri katıldı.
 
112 Acil Sağlık Hizmetleri Haftası ile ilgili olarak 112 Acil Çağrı Merkezi Müdür V. Dr. Gülsüm Ateş Doğan tarafından Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Vali Mustafa Tutulmaz ve diğer protokol üyelerine program ile ilgili bilgiler verildikten sonra Acil Sağlık Hizmetleri Haftası Etkinlikleri nedeniyle hazırlanan pasta kesildi.
#Acil Sağlık Hizmetleri #112 #Acil Çağrı Merkezi #Orman ve Su İşleri Bakanı #Prof. Dr. Veysel Eroğlu #Mustafa Tutulmaz #Dr. Gülsüm Ateş Doğan #112 Acil Servis
Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlıkçılar 15 Temmuz’u unutmadı
Sağlıkçılar 15 Temmuz’u unutmadı
6 dakikada hastaya ulaşan sağlık çalışanlarını geç kaldı diye darp ettiler
6 dakikada hastaya ulaşan sağlık çalışanlarını geç kaldı diye darp ettiler