Acil Sağlık Genel Müdürlüğü Teşkilat Şeması Yine Değişti

Acil Sağlık Hizmeleri Genel Müdürlüğü yönetim şeması dün itibariyle ( 06.09.2017) yeniden değişti. personel sağlık net Genel Müdür yardımcılığı tekrar 1 e düşmüş ve bazı daire başkanlarının yeri değişmiştir. Yeni şema aşağıdan sunulmuştur.

Acil Sağlık Genel Müdürlüğü Teşkilat Şeması Yine Değişti
Acil Sağlık Genel Müdürlüğü Teşkilat Şeması Yine Değişti ATTYİZ.BİZ.TR

En Son Filmler Bu Sitede

Film izlemeyi bir hayat biçimi haline getirmiş, her boş vaktinde film izleyen insanlar hemen herkesin çevresinde bulunmaktadır. Bu insanlarla konuşurken eğer kendilerine boş vaktinizi değerlendirmek için fikir soracak olursanız alacağınız cevap film izlecevabı olacak ve bu cevap hiç sekmeyecektir. Hatta hemen oracıkta sizin için film önerisinde bile bulunabilir. Sadece kendisine hangi tür filmleri sevdiğinizi ya da sevdiğiniz bir filmi söyleyip ona göre öneride bulunmasını söylemeniz yeterlidir. Hatta biraz şanslı iseniz bir liste bile yapabilir sizin için.

Film izlemeyi seven bu insanlar için sinema hayatlarının bir parçası haline gelmiştir. Her yeni filmi izlemek, yerli filmlere destek vermek, favori film konularını kaçırmamak için özel çaba sarf eden bu insanlar için sinema, farklı kültürleri tanıma, farklı yaşantılardan kesitler görme, insanların farklı durumlar karşısında verebilecekleri tepkileri kestirme gibi birçok farklı konuda yardımcı olmaktadır. Online film izlemeyi sevenler, bu siteyi mutlaka ziyaret etmeliler. Sitede vizyona giren birçok yerli ve yabancı filmi anında izleyebiliyorsunuz. Ayrıca filmler hd kalitesinde. Hd film izlelinki ile birçok filmi bu siteden evinizde, işyerinizdeveya istediğiniz her yerde donma yapmadan kesintisiz isleyebilirsiniz.

Ev rahatlığında film izlemek, sinemada seans saatlerinden bağımsız olarak istediği saate istediği görüntü formatında film izlemenin ayrı bir rahatlığı vardır. Bu sitede sizler için birçok farklı avantajlar sunuyor. Birçok yerli filmin yanında, alt yazılı yabancı filmler, animasyonlar, macera filmleri ve polisiye filmleri yer almaktadır. Ayrıca Türkçe Dublajseçeneği ile istediğiniz yabancı filmi Türkçe dublajlı izleyebilirsiniz.Vizyona yeni giren filmleri sinema kalitesinde hd olarak izleyebilirsiniz. İnternetin olduğu her yerde istediğiniz filmi izleyebileceksiniz.

 

Kaynak : Personel Sağlık.Net

#Acil Sağlık Hizmeleri
Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık Bakanlığı bayram öncesi Kist Hidatik hastalığına dikkat çekti
Sağlık Bakanlığı bayram öncesi Kist Hidatik hastalığına dikkat çekti
“Belki de o ambulans bizim evimize gidiyor olabilir”
“Belki de o ambulans bizim evimize gidiyor olabilir”