Advert

Sağlık Personeli Hastanedeki Dinlenme Odasında Ölü Bulundu

Ağrı Taşlıçay Devlet Hastanesinde diyaliz teknisyeni olarak görev yapan Engin Türkmen, hastanenin dinlenme odasında ölü olarak bulundu.

Sağlık Personeli Hastanedeki Dinlenme Odasında Ölü Bulundu
Sağlık Personeli Hastanedeki Dinlenme Odasında Ölü Bulundu ATTYİZ.BİZ.TR

Sağlık personeli hastanedeki dinlenme odasında ölü olarak bulundu. Olay Ağrı’nın Taşlıçay ilçesinde meydana geldi. Ağrı Taşlıçay Devlet Hastanesinde diyaliz teknisyeni olarak görev yapan Engin Türkmen’in, hastanenin dinlenme odasında hareketsiz halde yatması arkadaşlarının dikkatini çekti.

Diyaliz teknisyeni Engin Türkmen’i hareketsiz yatarken bulan arkadaşları hemen acil servis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen acil servis ekipleri Engin Türkmen'in öldüğünü tespit ettiler. 31 yaşında olan diyaliz teknisyeninin evli ve bir çocuk babası olduğu bilgisine ulaşıldı.

Genç yaşta hayatını kaybeden sağlık personelinin cenazesi otopsi için Erzurum Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Attyiz.biz.tr olarak yaşamını yitiren sağlık personeline Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerini başsağlığı diliyoruz.

Kaynak : Mymemur

 

#Ağrı #Taşlıçay #Devlet Hastanesi #Diyaliz #Teknisyeni #Sağlık Personeli #Engin Türkmen #Dinlenme #Ölü Bulundu #Adli Tıp Kurumu #Erzurum #Acil Servis
Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ATT İş İlanları (16.07.2018)
ATT İş İlanları (16.07.2018)
112 Ekibine Geç Kaldınız Denilerek Saldırdılar
112 Ekibine Geç Kaldınız Denilerek Saldırdılar