Advert

Sağlık Bakanlığı açıkladı o bölümler artık üst öğrenim

Sağlıkta lisans tamamlamada üst öğrenim sayılma sorunu bitti. Sağlık bakanlığı tarafından herkesin merakla beklediği o bölümlerin isimleri belirlendi.

Sağlık Bakanlığı açıkladı o bölümler artık üst öğrenim
Sağlık Bakanlığı açıkladı o bölümler artık üst öğrenim ATTYİZ.BİZ.TR

Sağlıkta lisans tamamlamada üst öğrenim sayılma sorunu bitti. Sağlık bakanlığı tarafından herkesin merakla beklediği o bölümlerin isimleri belirlendi.

Sağlıkta Lisans Tamamlamadaki bölümleri bitirenlerin zam ve tazminatlardan faydalanması konusunda gelen sorularda, bir kafa karışıklığı olduğu anlaşılmıştır. YÖK'ün son kararında başta Acil Yardım ve Afet Yönetimi olmak üzere 3 bölümün daha üst öğrenim sayılması ile bu sorun bitmiştir. 

#Sağlık Bakanlığı #Sağlık #Lisans Tamamlama #YÖK #Acil Yardım ve Afet Yönetimi #Bölümler
Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
att112     2018-04-08 Önlisans acil durum ve afet yönetimi okuyorum ve üst öğrenim sayılmıyor.Çok sayıda mağdur var bu konuda bunun için birşey yapılamaz mı ?
ADAY     2017-06-13 nedense önlisans acil durum ve afet yönetimi bölümü ile ilgili hiçbir yerde bilgi yok. hem normal yoldan hem de bimer üzerinden YÖK ile yazıştık ama adamlar anlamak istemiyor, kopyala yapıştır yaparak Lisans AYAY ile ilgili kararı göndererek cevap veriyorlar.
att     2017-05-16 lisans tamamlamada sorun bitti ama att ler için iş sağlığı ve güvenliği halen üst öğrenim sayılmıyor. illa mahkemelerde mi alacağız hakkımızı.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ATT İş İlanları (16.07.2018)
ATT İş İlanları (16.07.2018)
112 Ekibine Geç Kaldınız Denilerek Saldırdılar
112 Ekibine Geç Kaldınız Denilerek Saldırdılar