Advert
Advert

Üniversite kayıt süresinde flaş değişiklik!

Üniversite kayıtlarında son dakika gelişmesi yaşanıyor. Elektronik sistemde kayıt olacaklar için süre uzatıldı. YÖK tarafından yapılan son dakika habere göre, elektronik üniversite kayıtları 18 Ağustos Perşembe gününe kadar uzatıldı.

Üniversite kayıt süresinde flaş değişiklik!

12 Ağustos'ta başlayan ve bugün bitmesi gereken üniversite kayıtlarında son dakika gelişmesi yaşanıyor. E- Devlet sisteminin kitlenmesi nedeniyle kayıt yaptıramayan adaylar için YÖK'ten son dakika açıklama geldi.

Yükseköğretim Kurulu (YÖK), yoğunluk nedeniyle üniversitelere elektronik kayıt (e-kayıt) süresini 18 Ağustos Perşembe günü saat 23.59'a kadar uzattı.

YÖK'ten alınan bilgiye göre, bugün saat 23.59'da biteceği açıklanan e-kayıt işlemleri için, yoğun ilgi üzerine 18 Ağustos Perşembe günü 23.59'a kadar ek süre tanındı.

DİREKT KAYITLARDA SÜRE DEĞİŞMEDİ

YÖK yetkilileri, bugüne kadar yaklaşık 320 bin öğrencinin e-kayıtla üniversiteye kayıt işlemlerini gerçekleştirdiğini belirtti. İsteyen öğrencilerin üniversiteye giderek şahsen yaptırabileceği kayıt işlemlerinin süresinde ise bir değişiklik olmadı. Bu kayıtlar, 19 Ağustos Cuma günü sona erecek. (memurhaber)

Üniversite Kayıt YÖK E-Devlet Üniversite Kayıtlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık'ta üç başlı yönetimi değiştirme hazırlığı yapılıyor
Sağlık'ta üç başlı yönetimi değiştirme hazırlığı yapılıyor
Doktorlar Survivor'a katılırsa
Doktorlar Survivor'a katılırsa