Hastane Çalışanları İş Yerine Çocuklarıyla Geliyor

Hastane Çalışanları İş Yerine Çocuklarıyla Geliyor

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi'nde personellerin rahat çalışabilmeleri için çocuklarına hastane içinde kreş hizmeti veriliyor

Hastane Çalışanları İş Yerine Çocuklarıyla Geliyor

Hastanesi'nde personelin rahat çalışabilmeleri hem de çocukları için gözlerinin arkada kalmaması amacıyla kreş hizmeti veriliyor.

Necip Fazıl Şehir Hastanesi Başhekimi Şemi Atilla, makamında gazetecilere yaptığı açıklamada, çalışan ana ve babaların en büyük sıkıntılarının çocuklarını emin ellere yılmak olduğunu söyledi.

Hastane bünyesinde açılan kreşle personellerin çocuklarına her an ulaşabilme imkanını sağladıklarını ifade eden Atilla, şunları kaydetti:


"Çalışan ana ve babaların en büyük sıkıntısı çocuklarının emin ellere bırakmaları. Zaten bakanlığın da tesbitleri laf konusu. Bizim de şu anda 50'nin üzerinde çocuğumuz buradan hizmet almaktadır. Anne ve babaların gözleri arkada kalmasın diye çocuklarını buraya getiriyorlar. Hastanede çalışan personelimiz istedikleri her an da çocuklarını görebiliyorlar. Çok müsait şartlarda bakım ve hizmetleri sağlanıyor. Personelimizin performansını artırdığı için sevinç duyuyoruz."

Hastanede hemşire olarak vazife yapan Özlem Köktürk ise kızını diğer bir kreşe vermek istemediğini belirterek, "İşe gelirken kızımla beraber geliyoruz. Kızımı kreşe ben de işe gidiyorum. Bu sayede gözüm arkada kalmıyor" diye konuştu.

#Kahramanmaraş #Necip Fazıl #Hastane #Kreş #Çalışanlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Emniyet’te açığa alınan polislerin listesi!  (İllere Göre Sıralı )
Emniyet’te açığa alınan polislerin listesi! (İllere Göre Sıralı )
Referandumun kesin sonuçları açıklandı
Referandumun kesin sonuçları açıklandı