Sözleşmeli hemşire ve sağlık personeli alınacak
Advert

Sözleşmeli hemşire ve sağlık personeli alınacak

Sözleşmeli hemşire ve sağlık personeli alımı yapılacak

Sözleşmeli hemşire ve sağlık personeli alınacak

Hacettepe Üniversitesi hastanesinde görevlendirilecek olan 29 hemşirenin ise ücretlerinin özel bütçeden, diğer pozisyonların ücretleri ise döner sermaye gelirlerinden karşılanacağı belirtildi. Başvurular ise 17-31 Aralık tarihleri arasında yapılacaktır.


ARANILAN GENEL KOŞULLAR 

(1) Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, 

(2) Taksirli suçlar hariç olmak üzere; affa veya zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile, bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak,

(3) Erkek adaylar için askerlik ile ilgisi bulunmamak, 

(4) 01.01.1980 ve sonrası doğumlu olmak. 

(5) 657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak,

(6) Alım yapılacak branşta belirlenen fakülte veya yüksek okullardan mezun olmak, 

BAŞVURU YERİ, ŞEKLİ , ZAMANI ve YERLEŞTİRME SONUÇLARININ DUYURULMASI 

(1) Lisans mezunları için 2014 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türüne, ön lisans mezunları için KPSSP93 puan türüne bakılacaktır. Adayların başvurularını C Katı İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü’ne nüfus cüzdanı ve fotokopisi, diplomalarının ve/ veya geçici mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi, KPSS sonuç belgesi (internet ortamında alınan sonuç belgesi yeterlidir), erkek adaylar için terhis belgesinin aslı ve fotokopisi ile birlikte gazetedeki ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde şahsen yapmaları gerekmektedir.

(2) Adayların posta yoluyla yapacakları başvurular kabul edilmeyecektir. 

(3) Başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır. 

(4) Sonuçlar son başvuru tarihini takiben KPSS puan sıralaması dikkate alınarak en geç 7 iş günü içinde www.hacettepe.com.tr web adresinde yayınlanacaktır. 

(5) Başarılı adayların listesi, işe başlamaları için gerekli evrak, başvuru zamanı ve yeri ile ilgili bilgilerin www.hacettepe.com.tr adresinden takip edilmesi gerekmektedir, adaylara yazılı ya da sözlü ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

#Hacettepe #Sözleşmeli #Hemşire #Sağlık Personeli #Alım #Yapılacak #Şartlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Asla Geç Kalmadık!
Asla Geç Kalmadık!
Ambulans şoförü olan eşini başından vurarak öldürdü
Ambulans şoförü olan eşini başından vurarak öldürdü