PARDER Genel Başkanı Sinan NURAL'DAN Kamuoyuna Açıklama
Advert

PARDER Genel Başkanı Sinan NURAL'DAN Kamuoyuna Açıklama

Son günlerde şahsım ve derneğimizin ismi zikredilerek çeşitli platformlarda ulusal birlik ve bütünlüğümüz, vatanımıza bağlılığımız hedef alınarak belli bir amaç güdülerek yapılan alçakça açıklamalar olduğunu görmekteyiz.

PARDER Genel Başkanı Sinan NURAL'DAN Kamuoyuna Açıklama

Şahsımın milli birlik beraberlik ve vatanseverlik duygularım, başta çalışma arkadaşlarım, idarecilerimiz ve sosyal çevrem tarafından bilinmektedir.

Ancak belli bir amaç uğruna derneğimiz ve şahsımın başarılı mesleki tırmanışını hazmedemeyen çevrelerce başlatılan iftira ve kampanyaların hepsi şahsım ve ekibimin vatanseverlik duyguları içerisinde boğulacaktır.

Devletimizin çıkarları, milletimizin bölünmez bütünlüğünün en üst seviyede hassasiyetle korunması şahsımın önceliğidir.

Şanlı bayrağımızı daha da yüceltmek için ulusal ve uluslararası çalışmalarımıza bu yıpratmalar ve alçakça saldırılara aldırmadan şevk ile devam edeceğiz.


Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

 

Paramedik Derneği Yönetim Kurulu Başkanı 
Sinan Nural


Paramedik Derneği olarak kurulduğumuz günden itibaren mesleğimizin ve acil sağlık sisteminin gelişimi için ulusal ve uluslararası platformda çalışmalar yapmak gayemiz bu alanda ulusal ve uluslararası acil tıp camiasında yer edinmek hedefimiz olmuştur.

Bu çizgide ilerlerken milli duygularımız ,devletimizin çıkarları, vatanımızın bölünmez bütünlüğü tartışılmaz ve taviz verilemez ilkelerimiz olmuştur.


Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğü,milletimizin birlik ve beraberliği,Türk Bayrağı’nın gözümüzdeki değeri tartışma konusu yapılamayacak seviyede kıymetlidir. Bazı çevrelerce bu konuda yapılan kara propaganda tahmin ederiz ki objektif gözlerde kıymet görmeyecektir.

Dernek Başkanımızın kardeşinin durumu ne kendisini ne de Paramedik Derneği’ni bağlamamaktadır. Paramedik Derneği acil sağlık hizmetleri alanında yaptığı çalışmalarla vatanseverlik derecesini zaten ispat etmiştir. Bu karalamaların zamanlaması yürütülen kara propagandanın asıl amacını da açıkça ortaya koymaktadır.


Paramedik Derneği camiası acil sağlık hizmetleri içerisinde nitelik ve nicelik olarak oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Derneğimizi ve mensuplarını topyekün sokmak istedikleri bu mesnetsiz iftiralar altında kalacaklardır.


Kendi alanımızdaki başarımızı bu tarz karamalarla aşağı çekmeye çalışan çevreler bu haince tutumlarının hesabını İlahi adalet karşısında vereceklerdir.


Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

#PARDER #Sİnan Nural #Açıklama
Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
yazıklar olsun     2015-12-01

YORUMSUZZZZZZZZZZZZ

Yoruma eklenmiş görseller editörlerimiz tarafından uygun görülmediği için kaldırılmıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yıpranma Yasası… ‘Yılan Hikayesi’
Yıpranma Yasası… ‘Yılan Hikayesi’
Düzce Üniversitesi 92 sözleşmeli personel alacak
Düzce Üniversitesi 92 sözleşmeli personel alacak