Kamuya KPSS'siz alım Sağlık Bakanlığı'ndan müjde
Advert

Kamuya KPSS'siz alım Sağlık Bakanlığı'ndan müjde

Kamuya KPSS'si olmayan binlerce kişi alınacak. Sağlık Bakanlığı 2016'da on binlerce personel alımı yapacak.

Kamuya KPSS'siz alım Sağlık Bakanlığı'ndan müjde

KPSS'si olamayanlara Sağlık Bakanlığı’ndan müjde... Hastanelere on binlerce personel alımının yolu açıldı. 

SGK rehberi'nin haberine göre, şehir hastanelerinde görev yapacak personellerin başvuruları 2016 yılında başlayacak. Böylelikle, hastanelere sekreter,güvenlik görevlisi,temizlik personeli,veri elemanı,klinik destek personeli,alınacaktır.personel alımlarının sınavsız yapıldığı düşünüldüğünde KPSS’siz alımla devlet kapısının da yolu açılmış olacak.


HANGİ ŞEHİRLERİN HASTANELERİNE ALIM YAPILACAK?

Ankara Bilkent ve Etlik,Yozgat,Elazığ,Adana , Gaziantep, Konya, Manisa,İstanbul Başakşehir, Isparta, Kocaeli, İzmir Bayraklı, Bursa, Kayseri ve Mersin’de inşaatı süren 27 bin yatak kapasiteli 16 Şehir Hastanesinin, 2016-2017 yıllarında hizmet vermeye başlayacağı ,2018 yılı sonuna kadar da Türkiye genelinde toplam 43 bin yatak kapasiteli 34 şehir hastanesi vatandaşların hizmetine sunulacak olmasından dolayı on binlerce işsize iş kapısı olacak...

TAŞERON OLARAK ALIM YAPILACAK

Alınacak personellerin taşeron olarak alınması bir eksi olarak görünse de önümüzdeki yıllarda taşeronların kadroya alınması bekleniyor. 

NASIL BAŞVURULACAK?

Personel alım ihaleleri genel sekreterlikler tarafından yapıldığından başvurularında genel sekreterliklere CV bırakarak yapılması gerekiyor. (memurhaber.com)

#Kamu #Sağlık Bakanlığı #KPSS #Personel #Alım #İlan #Taşeron #Müjde

rokettube rokettube q7 zayıflama hapı maurers fx15 geciktirici krem viga geciktirici sprey bayan azdırıcı damla kamagra jel cialis hapı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
mustafadelibas06     2015-11-23 Kampüs hastanelerin temizlik güvenlik bilgi işlem vb. işlerini inşaatı yapan firma yapacak sanıyorum. Genel sekreterliklerin ihale yapacağı bilgisinin kaynağı nedir???
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
112 Acil Personellerinden Duygulandıran Dilekçe
112 Acil Personellerinden Duygulandıran Dilekçe
112 Acil Servis İstasyonları Modern hale Getirilecek
112 Acil Servis İstasyonları Modern hale Getirilecek