Sahte hemşire gözaltında!
Advert

Sahte hemşire gözaltında!

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde kendisini hemşire olarak tanıtan ancak sağlık personeli olmadığı tespit edilen kadın gözaltına alındı.

Sahte hemşire gözaltında!

Alınan bilgiye göre, İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, hastane çevresinde hemşire kıyafeti ile dolaşan şüphelendiği kadına kimlik kontrolü yaptı. İsminin Sedef C. (29) olduğu öğrenilen kadın yapılan Genel Bilgi Taraması'nda (GBT) sağlık personeli olmadığı ortaya çıkınca polislerce gözaltına alındı.

Kendisini hastane çalışanlarına hemşire olarak tanıtan Sedef C.'nin yaklaşık bir ay hastaneye gelip gittiği, hastane koridorlarında dolaştığı, ancak herhangi bir operasyona girmediği öğrenildi.

Ev hanımı olduğu öğrenilen Sedef C'nin evden her sabah "işe gidiyorum" diye çıktığı, bazı günler hastaneye girdiği bazı günlerçde hastane çevresinde dolaştığı belirlendi.

Şüphelinin emniyetteki ifadesinde "Hep hemşire olmak istiyordum. Hemşire kıyafetini çok seviyorum. Yaptığıma pişmanım. Hemşire olmak benim için bir hevesti." dediği öğrenildi.

Emniyetten savcılık talimatıyla serbest bırakılan Sedef C. hakkında soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

#Emniyet Müdürlüğü #Asayiş Büro #Genel ıilgi Taramas #Sahte #Hemşire #İstanbul #Bağcılar #Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ek Gösterge Artışının Özeti
Ek Gösterge Artışının Özeti
Acil servislerde 2 gün içinde 3 şiddet vakası
Acil servislerde 2 gün içinde 3 şiddet vakası